مشاوره رایگان
جهت دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد نمایید

سمعک دیجیتال

سمعک دیجیتال

 

نسل دوم سمعک‌ها با فناوری جدید و منحصر به فرد و با قابلیت‌های فراوان سمعک دیجیتال می‌باشد. مدار پردازشی این سمعک‌ها دیجیتال است و همین امر مجب می‌شود تا کارایی این سمعک‌ها به نسبت سمعک‌های آنالوگ بهتر باشد

منبع انرژی این سمعک‌ها باتری است. این سمعک‌ها دارای پردازشگر DSP می‌باشند که باعث عملکرد بهتر سمعک می‌شود. در سمعک دیجیتال صدا از طریق میکروفن دریافت می‌شود و توسط پردازنده‌هایی که در سمعک به کار گرفته شده پردازش می‌شود و در نهایت توسط سیگنال‌هایی به مغز می‌رسد.

قیمت سمعک‌های آنالوک به نسبت سمعک‌های دیجیتال پایین‌تر است و معمولاً رنج قیمت سمعک‌های آنالوگ ثابت است. اما سمعک‌های دیجیتال قیمت‌های متفاوتی دارند و اساس تعیین این قیمت‌ها بر کارایی نوع تکنولوژی و مدل آن‌ها می‌باشد.

برخی از ویژگی‌های سمعک‌های دیجیتال چیست؟

سمعک دارای ویژگی‌های اختیاری است که می‌تواند برای سمعک به موقعیت‌های مختلف ارتباطی ساخته شود. مثلا:

میکروفن جهت دار ممکن است به شما در مکالمه در محیط‌های پر سر و صدا سمعک کند. به طور خاص، این اجازه می‌دهد تا صدا از یک جهت خاص در مقایسه با صدای از جهات دیگر به سطح بیشتری تقویت شود.

هنگامی که میکروفن جهت دار فعال می‌شود، صدایی که از مقابل شما می‌آید (مانند مکالمه رو در رو) در سطح بالاتر از صدای پشت سر شما تقویت می‌شود.

سیم پیچ یا تلکویل به شما امکان می‌دهد تا از تنظیمات میکروفون عادی به تنظیمات \"سیم پیچ \" بروید تا بتوانید از طریق تلفن بهتر بشنوید.

تمام تلفن‌های سیم دار تولید شده امروز باید با سمعک سازگار باشند. در تنظیمات \"سیم پیچ \"، صدا‌های محیطی حذف شده و صدا از طریق تلفن گرفته می‌شود. همچنین میکروفن خاموش می‌شود.

سیم پیچ در تئاتر‌ها، سالن‌های نمایش، خانه‌های عبادت و سایر مکان‌هایی که دارای حلقه القایی یا نصب FM هستند به خوبی کار می‌کند. صدای بلندگو، که می‌تواند کمی فاصله داشته باشد، به طور قابل توجهی بیش از هر سر و صدای پس زمینه تقویت می‌شود.

بعضی از سمعک‌ها دارای کلید ترکیبی میکروفون و تلفن هستند تا در حین گوش دادن با حلقه القایی، همچنان مکالمه نزدیک را بشنوید.

ورودی صوتی مستقیم به شما امکان می‌دهد میکروفون از راه دور یا سیستم شنود سمعکی FM را مستقیماً متصل کنید، مستقیماً به تلویزیون متصل شوید یا به دستگاه‌های دیگری مانند رایانه، دستگاه پخش CD، نوار پخش، رادیو و غیره متصل شوید.

سرکوب بازخورد به سرکوب صدای جیرجیر سمعک می‌کند وقتی سمعک بیش از حد به تلفن نزدیک می‌شود یا دارای یک گوش گوش گشاد است.

ویژگی‌های پیچیده‌تر این امکان را به سمعک‌ها می‌دهد تا الگوی خاص کاهش شنوایی شما را به بهترین وجه برآورده کنند. آن‌ها ممکن است عملکرد خود را در شرایط خاص گوش دادن بهبود بخشند. با این حال، این لوازم الکترونیکی پیشرفته ممکن است به میزان قابل توجهی به هزینه سمعک نیز بیفزایند.

تفاوت سمعک دیجیتال و سمعک آنالوگ

سمعک‌های آنالوگ کیفیت صدای بسیار پایین و قدرت کمی دارند اما با پیشرفت تكنولوژی سمعک‌های دیجیتال تولید شدند و در سال ۲۱۰۶ سمعک‌های هوشمند وایرلس دار تولید شد كه بالاترین كیفیت صدا را دارد.

سمعک‌های انالوگ دیگر تولید نمی‌شوند. اما گاهی در مراكز تجهیزات پزشکی که به صورت قاچاق آن را وارد می‌کنند دیده می‌شود. از این رو به شما شدیداً تاكید می‌كنیم به هیچ وجه از این مراكز سمعک تهیه نكنید. تجویز سمعك تنها باید در كلینیك شنوایی‌شناسی و زیر نظر متخصص شنوایی‌شناسی انجام شود.

همانطور که در شكل زیر دیده می‌شود سمعک‌های آنالوگ علاوه بر اینکه بسیار بزرگ هستند. کیفیت بسیار پایینی دارند که این مشکلات سبب می‌شود بیماران بعد از چند روز از آن دیگر استفاده نکنند.

طبق مشاهدات متخصصین شنوایی‌شناسی تنها عاملی که سبب می‌شود بیمار به سمت سمعک‌های آنالوگ سوق پیدا کند قیمت پایین آن است اما باید در نظر داشته باشید که آن‌ها تنها چند روز از سمعک استفاده می‌کنند و آن را کنار می‌گذارند. از این رو توصیه می‌شود به دقت به شماوره شنوایی‌شناس دقت كنید.

سمعک هوشمند

توجه: در كلينيک سمعک نجوا جهت رفاه حال بيماران عزيز سمعک را ميتوانيد در قالب اقساط بلند مدت بدون بهره تهيه كنيد.

تفاوت بین سمعک دیجیتال و آنالوگ

نوع سمعک

آنالوگ

دیجیتال

مزیت دیجیتال به آنالوگ

تعداد کانال

۲ عدد

از ۲ تا ۶۴

سبب کیفیت بهتر صدا، حذف موثر سوت می شود.

کنترل خروجی صدا

PC

AGC

مدار خروجی سمعک دیجیتال سبب کیفیت بهتر صدا می شود و سمعک صدای خش‌خش ندارد

نوع میکروفون

اومنی

دایرکشنال

سبب درک بهتر صدا در محیط های شلوغ می شود

نوع مدار تقویتی

تقویت گفتار و نویز

فقط تقویت گفتار

سبب درک بهتر صدا در محیط های شلوغ می شود

نوع مدار حذف سوت سمعک

ساده

پیشرفته اداپتیو

سبب می شود سمعک اصلا سوت نزند

برنامه کودکان

ندارد

دارد 

برنامه تلفن

دارد

دارد 

برنامه وایرلس

ندارد

دارد

بیمار می توان با تلفن براحتی حرف بزند و صدای تلویزیون و موسیقی را براحتی بشنود

سایز کوچک

ندارد

دارد

حتی سایز نامرئی دارد

کیفیت صدا

بسیار پایین

عالی 

رضایت بیمار

کم

 بالا 

هزینه

کم

زیاد

تنها مزیت سمعک آنالوگ هزینه کم آن است


همانطور که در جدول بالا دیده می‌شود سمعک‌های آنالوگ علاوه بر اینکه بسیار بزرگ هستند کیفیت بسیار پایینی دارند که این مشکلات سبب می‌شود بیماران بعد از چند روز از آن دیگر استفاده نکنند.

طبق مشاهدات متخصصین شنوایی‌شناسی تنها عاملی که سبب می‌شود بیمار به سمت سمعک‌های آنالوگ سوق پیدا کند قیمت پایین آن است اما باید در نظر داشته باشید که آن‌ها تنها چند روز از سمعک استفاده می‌کنند و آن را کنار می‌گذارند.

همچنین این سمعک‌ها تنها در مراکز نامعتبر مثل تجهیزت پزشکی و افراد غیر متخصص تجویز می‌شوند. به بیماران گرامی توصیه می‌کنیم که حتماً از تخصص کسی که برای‌ایشان یا فرزندشان سمعک تجویز می‌کند اطمینان حاصل نمایند.

تجویز سمعک و کلیه خدمات آن از قبیل تنظیم، تعمیر، باتری و غیره بر عهده متخصصین شنوایی‌شناسی (متخصص ادیولوژیست) می‌باشد. سمعک‌های ذکر شده در بالا ۲ سال گارانتی دارند. همچنین تمامی خدمات از قبل ارزیابی به مدت ۱ سال توسط متخصصین کلینیک به طور رایگان به بیماران ارائه می‌شود.
 

 

عکس سمعک هوشمند

سمعک‌های ذکر شده در بالا انواع

 • سمعک ضد آب
 • سمعک هوشمند
 • سمعک نامرئی
 • سمعک مخصوص کودکان
 • سمعک پرقدرت
 • انواع سمعک داخل گوشی و سمعک پشت گوشی را دارند.

توجه: در كلينيک شنوايي و سمعک نجوا جهت رفاه حال بيماران عزيز سمعک را مي‌توانيد در قالب اقساط بلند مدت بدون بهره تهيه كنيد.

 

سمعک دیجیتال هوشمند

تفاوت سمعک دیجیتال و سمعک آنالوگ
سمعک‌های آنالوگ باعث بلندتر شدن تمام اجزای امواج صوتی می‌شوند. این سمعک‌ها اساساً همه صدا‌ها (به عنوان مثال گفتار و سر و صدا) را به یک روش تقویت می‌کنند. برخی از سمعک‌های آنالوگ قابل برنامه‌ریزی هستند.

آن‌ها دارای یک میکروچیپ هستند که به شما امکان می‌دهد تنظیمات برای محیط‌های مختلف گوش دادن، مانند در یک مکان ساکت، مانند کتابخانه، یا در یک مکان پر سر و صدا مانند رستوران یا در یک منطقه بزرگ مانند زمین فوتبال، برنامه‌ریزی شود.

سمعک‌های قابل برنامه‌ریزی آنالوگ می‌توانند چندین برنامه را برای محیط‌های مختلف ذخیره کنند. با تغییر محیط گوش دادن، ممکن است با فشار دادن یک دکمه روی سمعک، تنظیمات سمعک تغییر کند. سمعک‌های آنالوگ کمتر و کمتر رایج می‌شوند.

سمعک‌های دیجیتال از تمام ویژگی‌های سمعک‌های قابل برنامه‌ریزی آنالوگ برخور دارند اما امواج صوتی را به سیگنال‌های دیجیتالی تبدیل می‌کنند و یک کپی دقیق از صدا تولید می‌کنند. تراشه‌های رایانه‌ای در سمعک‌های دیجیتال گفتار و سایر اصوات محیطی را تحلیل می‌کنند.

سمعک‌های دیجیتال امکان پردازش پیچیده‌تر صدا در طی فرایند تقویت را فراهم می‌کنند که ممکن است عملکرد آن‌ها را در شرایط خاص بهبود بخشد (به عنوان مثال، صدای پس زمینه و کاهش سوت زدن). همچنین انعطاف‌پذیری بیشتری در برنامه‌نویسی سمعک دارند تا صدای منتقل شده با نیاز‌های الگوی خاص کاهش شنوایی مطابقت داشته باشد.

سمعک‌های دیجیتال همچنین چندین حافظه برنامه را فراهم می‌کنند. این روز‌ها به بیشتر افرادی که به دنبال سمعک شنوایی هستند، فقط فناوری دیجیتال انتخاب می‌شود. همچنین این سمعک‌ها تنها در مراکز نامعتبر مثل تجهیزت پزشکی و افراد غیر متخصص تجویز می‌شوند.

از سمعک‌های دیجیتال هوشمند می‌توان به سمعک‌های زیر اشاره کرد: این سمعک‌ها علاوه بر اصل بودن خدمات بسیار خوبی را به بیماران ارائه می‌کنند.

سمعک ریسوند

سمعک بلتون

سمعک زیمنس

سمعک اتیکون

سمعک فوناک

سمعک یونیترون

سمعک ویدکس

سمعک هانساتون

سمعک برنافون

سمعک استارکی

سمعک اینترتون

سمعک ادیوسرویس

سمعک AM  

 

 

بهترين کلينيک سمعک تهران براي تجوز سمعک هاي پرقدرت کدام است؟

بدون شک در تهران و کل کشور کلینیک‌های خوبی داریم اما کلینیک نجوا با ۶ شعبه مجهزترین و بزرگترین کلینک شنوایی و سمعک کشور است.

خوشبختانه شعبه بیمارستان کودکان تهران تنها کلینیک شنوایی در کشور است که مخصوص کودکان و نوزادان است و در این کلینیک سالیانه بیش از ۵۰۰۰ کودک مورد ارزیابی شنوایی قرار می‌گیرد و تمامی خدمات سمعک و ارزیابی‌های در خواب و بیداری در ان به طور کامل توسط دکتر وحید مرادی متخصص شنوایی و سمعک نوزادان و کودکان انجام می‌شود.

در ابتدای مقاله سؤالی با عنوان ” آیا سمعک هوشمند می‌تواند مشكلات شنیدن افراد كم شنوا را برطرف كند؟مطرح كردیم: بله سمعك‌های هوشمند می‌توانند بیش از ۹۵ درصد مشكل افراد كم شنوا در شنیدن و درك صدا و جهت‌یابی را برطرف كنند.

اما هیچ وقت ۱۰۰ درصد نمی‌توانند مشكل فرد كم شنوا را برطرف كنند زیرا هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزین نعمت شنوایی سالم شود.

سمعک پر قدرت چه ويژگي بايد داشته باشند؟

سمعک‌هاي پر قدرت بايد ويژگي هاي منحصر به فردي داشته باشند که در زير به ان اشاره مي‌شود:

 1. اولين ويژگي اين سمعک‌ها قدرت آنها است اگر سمعک پشت گوشي شما قدرتي بالاتر از ۸۰ دسي بل داشته باشد، جز سمعک اولتراپاور و اگر قدرتش بين ۷۰ الي ۸۰ دسي بل باشد، جز سمعک‌هاي سوپرپاور محسوب مي‌شوند.
 2. در سمعک‌های پرقدرت چون سمعک قدرت بالایی دارد لازم است سمعک مدار فیدبک‌گیری بالایی داشته باشد.
 3. یعنی سمعک توانایی این را داشته باشد که اگر سمعک سوت کشید آن را حذف کند و سمعک صدایی اضافی تولید نکند.
 4.  سمعک‌های پرقدرت باید تعداد کانال بالایی داشته باشند زیرا تعداد کانال بالا به تفکیک بهتر صدا و کیفیت فیدبک‌گیری سمعک کمک می‌کنند. معمولاً تعداد کانال بین ۶ الی ۱۰ کانال در سمعک کافی است.
 5.  سمعک‌های پرقدرت لازم است مدار وایرلس داشته باشند یعنی توانایی این را داشته باشند که با تلویزیون، تلفن همراه و سایر سیستم‌های وایرلس متصل شوند زیرا این افراد در شنیدن صدای تلفن و تلویزیون و شنیدن صدای معلم مشکل دارند.
 6. تکنولوژی سمعک پرقدرت لازم است هوشمند باشد زیرا به دلیل افت شنوایی زیاد بیمار و کاهش در تمایزات فرکانسی در سمعک هوشمند به جزیی‌ترین صدا‌ها با افزایش آنالیز صدا توجه می‌شود و همچنین چون تمام تغییرات به واسطه سمعک ایجاد می‌شود ممکن است سمعک در اندازه‌ای کوچکتر ساخته شوند.

سمعک‌های پرقدرت لازم است حتماً هر ۳ الی ۶ ماه یکبار چکاپ شوند زیرا امکان اسیب به گوش وجود دارد و این امر می‌تواند سلامت شنوایی را به خطر بندازد. پس لازم است همیه زیر نظر متخصص شنوایی‌شناسی چکاپ انجام شود.

سمعک قوي در چه برندهاي وجود دارد؟

در حال حاضر بيشتر سمعک‌هاي رده اول دنيا سمعک قوي دارند که از اين سمعک‌ها مي‌توان به

 • سمعک قوي اتيکن دانمارک
 • سمعك قوي سونيك آمريكا
 • سمعک قوي زيمنس آلمان
 • سمعک قوي هانساتون آلمان
 • سمعک قوي ويدکس دانمارک
 • سمعک قوي بلتون آمريکا
 • سمعک قوي استارکي آمريکا
 • سمعک قوي اينترتون دانمارک
 • سمعک قوي برنافن سوئيس
 • سمعک قوي ريسوند دانمارک
 • سمعک قوي فوناک سوئيس

اشاره کرد.

از بين سمعکهاي اشاره شده در بالا چه مدل‌هايي از آنها سمعک قوي محسوب مي‌شوند؟

 • سمعک قوي اتيکن دانمارک:
 • سمعک قوي مدل داينامو (سمعک DAINAMO)
 • سمعک قوي مدل چيلي (سمعک CHILI)
 • سمعک قوي زيمنس آلمان
 • سمعک قوي مدل ان ايکس (سمعک NX)
 • سمعک قوي مدل پرايمکس (سمعک PRIMAX)
 • سمعک قوي مدل باينکس (سمعک BINAX)
 • سمعک قوي مدل مايکون (سمعک MICON)
 • سمعک قوي مدل موشن (سمعک MOTION)
 • سمعک قوي مدل سيريون (سمعک SIRION)
 • سمعک قوي مدل اينتويس (سمعک INTUIS)
 • سمعک قوي مدل اينسيو (سمعک INSIO)
 • سمعک قوي هانساتون آلمان
 • سمعک قوي مدل فلو (سمعک FLOW)
 • سمعک قوي مدل بيت (سمعک BEAT)
 • سمعک قوي ويدکس دانمارک
 • سمعک قوي مدل يونيک (سمعک UNIQE)
 • سمعک قوي مدل فشن (سمعک FASHION)
 • سمعک قوي مدل مايند (سمعک MIND)
 • سمعک قوي مدل منيو (سمعک MENU)
 • سمعک قوي مدل اووک (سمعک EVOKE)
 • سمعک قوي مدل بياند (سمعک BEYOND)
 • سمعک قوي بلتون آمريکا
 • سمعک قوي مدل مگنا (سمعک MAGNA)
 • سمعک قوي مدل بوست (سمعک BOOST)
 • سمعک قوي استارکي آمريکا
 • سمعک قوي مدل سري زد (سمعک SERIES Z)
 • سمعک قوي مدل سري ايکس (سمعک SERIES X)
 • سمعک قوي مدل سري دبيلو (سمعک SERIES W)
 • سمعک قوي مدل ايگنايت (سمعک IGNITE)
 • سمعک قوي اينترتون دانمارک
 • سمعک قوي مدل گين (سمعک GAIN)
 • سمعک قوي برنافن سوئيس
 • سمعک قوي مدل سوپرميا (سمعک SUPERMIA)
 • سمعك قوي سونيك
 • سمعك جرني (journey)
 • سمعک قوي ريسوند دانمارک
 • سمعک قوي مدل مگنا (سمعک MAGNA)
 • سمعک قوي مدل انزو (سمعک ENZO)
 • سمعک قوي مدل آپ (سمعک UP)
 • سمعک قوي فوناک سوئيس
 • سمعک قوي مدل نايدا (سمعک NAIDA)
 • سمعک قوي مدل بلورئو (سمعک BOLERO)
 • سمعک قوي مدل کيو (سمعک Q)
 • سمعک قوي مدل اسکاي (سمعک SKY)

 

 • سمعک دیجیتالی

 

معایب سمعک‌های دیجیتال نسبت به سمعک‌های آنالوگ

سمعک‌های دیجیتال، با بهره‌گیری از تکنولوژی مدرن و ویژگی‌های هوشمند، قابلیت‌های متعددی ارائه می‌دهند و امکانات گسترده‌ای را برای کاربران فراهم می‌کنند. با این حال، برخی از افراد با مشکلات شنوایی همچنان ترجیح می‌دهند از سمعک‌های آنالوگ استفاده کنند و دلایل آن عبارتند از:

 • هزینه بیشتر: سمعک‌های دیجیتال به دلیل تکنولوژی پیشرفته‌تر و قابلیت‌های بیشتر، قیمت بالاتری نسبت به سمعک‌های آنالوگ دارند.
 • پیچیدگی تعمیرات: قطعات الکترونیکی سمعک‌های دیجیتال پیچیده‌تر هستند که باعث می‌شود تعمیر آنها دشوارتر و هزینه‌برتر باشد.
 • عمر باتری کمتر: سمعک‌های آنالوگ به طور معمول عمر باتری طولانی‌تری دارند که به کاربران اجازه می‌دهد بدون نگرانی از تعویض مکرر باتری، از آنها استفاده کنند.

مزایای سمعک‌های دیجیتال

سمعک‌های دیجیتال دارای مزایای فراوانی هستند که باعث می‌شود نسبت به سمعک‌های آنالوگ ترجیح داده شوند. برخی از مهم‌ترین مزایای این سمعک‌ها عبارتند از:

 1. قابلیت برنامه‌ریزی پیشرفته: سمعک‌های دیجیتال امکان برنامه‌ریزی دقیق و شخصی‌سازی را فراهم می‌کنند که باعث بهبود عملکرد و افزایش راحتی کاربر می‌شود.
 2. دقت بالا: این سمعک‌ها با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته، صدای با کیفیت و دقیقی ارائه می‌دهند.
 3. کنترل صدای دقیق: کاربران می‌توانند به‌راحتی میزان صدا را تنظیم کنند و به صدایی که برایشان راحت‌تر است، گوش دهند.
 4. کنترل جهت صدا: سمعک‌های دیجیتال قادر به شناسایی و تقویت صداهایی که از جهت‌های مختلف می‌آیند، هستند که تجربه شنیداری بهتری را ارائه می‌دهد.
 5. کاهش نویز دیجیتال: این سمعک‌ها به طور موثری نویزهای محیطی را کاهش می‌دهند و صدای واضح‌تری به گوش می‌رسانند.
 6. کاهش نویز ضربه‌ای: سمعک‌های دیجیتال می‌توانند صداهای ناگهانی و بلند را کاهش دهند تا کاربر از شنیدن صداهای ناخواسته و ناخوشایند در امان بماند.
 7. کاهش صدای باد: این سمعک‌ها می‌توانند نویزهای ناشی از باد را به حداقل برسانند که در محیط‌های باز مفید است.
 8. کنترل‌بندی صدا: امکان تنظیم دقیق فرکانس‌های مختلف صدا به کاربران اجازه می‌دهد که تجربه شنیداری بهینه‌ای داشته باشند.
 9. طول عمر بیشتر: سمعک‌های دیجیتال به دلیل استفاده از مواد و تکنولوژی‌های پیشرفته، طول عمر بیشتری دارند.
 10. بهبود شنوایی: این سمعک‌ها با پردازش دقیق صدا، کیفیت شنوایی بهتری را فراهم می‌کنند.
 11. پردازش پیشرفته صدا: سمعک‌های دیجیتال با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، صدای محیط را به طور بهینه پردازش می‌کنند.
 12. اتصال بلوتوث: بسیاری از سمعک‌های دیجیتال دارای قابلیت اتصال به دستگاه‌های بلوتوثی هستند که امکان پخش مستقیم صدا از گوشی‌های هوشمند و دیگر دستگاه‌ها را فراهم می‌کند.
 13. ابعاد کوچک‌تر: سمعک‌های دیجیتال به دلیل تکنولوژی فشرده‌تر، طراحی کوچک‌تری دارند که استفاده از آنها را راحت‌تر و کمتر قابل مشاهده می‌کند.

در مجموع، سمعک‌های دیجیتال با ارائه قابلیت‌های متنوع و پیشرفته، تجربه شنوایی بهتری را فراهم می‌کنند، هرچند که هزینه و پیچیدگی بیشتری نسبت به سمعک‌های آنالوگ دارند.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Beta
Beta feature
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Beta
Beta feature
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Beta
Beta feature
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Beta
Beta feature

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه ها درباره سمعک دیجیتال

سلام .ببخشید ایا در ایتا هم پیام دریافت میکنید ؟چون واتس اپ برای من کار نمیکنه نمیتونم وصل بشم حتی با فیلترشکن

سلام بله به شماره 09925020901 پیام بدین.


بنده دو عدد سمعک خریدم 30میلیون اما هیچ اسم ومشخصه ای ندارند از چه طریقی میتونم استعلام قیمت بگیرم

سلام بله بیاریدش مطب وصل میشه به سیستم و مشخصات دقیق بهتون گفته میشه


سلام وقتتون بخیر بنده ساکن شهرستان هستم و شغلم کارمندی است الان 34سالمه دارم بابت کم شنوایی اذیت میشوم ،تنها مشکلم جهت سمعک کاملا نامرئی باشه که دیده نشود،با توجه به توضیحات جامع و کامل شما در این خصوص بخوام اقدام کنم معمولا جهت درمان و ساخت سمعک چند روز زمان میبرد ؟ایا با یک جلسه مراجعه قابل انجام می باشد.

با سلام چون کلینیک لابراتوار مخصوص خود را دارد در کمتر از 24 ساعت سمعک آماده میشود.


با سلام و خسته نباشید بنده 34ساله هستم و متاسفانه در زمان خدمت سربازی گوش راستم بخاطر موج انفجار دچار آسیب حسی عصبی شد و صدای سوت ممتد در گوش راست باعث شده که صداهای کم را نامفهوم متوجه بشم ،پزشک متخصص کم شنوایی من را خفیف تا کمی متوسط تشخیص دادند،تمایلی به کذاشتن سمعک نمایان ندارم،ممکنه بفرمایید چه سمعکی برای من مناسب ؟هست و حدود قیمت چند در میاد

با سلام وقت بخیر سمعک نامرئی دونه ای از 28م/32م/38م در سال 1402 میتونید بزارید.


سلام من 70 سالمه بعلت وزوزدر هر گوش مجبور به استفاده از سمعک داخل گوشی شودم الان بعلت مشغله شغلی تجارت با مردم سر و کار دارم فعلا بعضی کلمات پایین را برام مفهوم نیست لطفا بقیه را شما راهنمایی بفرمایید

با سلام نوار گوشتونو برای مطب ارسال کنید تا دقیق تر راهنمایی کنم 09109259377


سلام خسته نباشید سمعک هوشمند دارن گوشی سامسونگ میخوره نرم افزار بازار هست هیچکدوم اینها نخورد

با اکثرا موبایل های وصل میشه سمعک ها


سلام من خودم سمعکم خوب بود ولی بلوتوث نداشت. دکتر مرادی بهم سمعک بلوتوث دار داد. به حدی دارم صدای تلفن و خوب میشنوم که باورم نمیشه. صدای فیلم و آهنگ هم همینطور حتما بلوتوث دار بخرید

برنامه بلوتوث برای کودکانی که به مدرسه میرن و یا دانشجو ها خیلی خیلی مفیده و استرس شون واقعا به صفر میرسه


سلام من سمعک هوشمند از خودتون گرفتم صداش خیلی خوبه ولی بعضی وقت ها تو هوای گرم صداش یکمی کم میشه. بخاطر عرق کردنمه؟

سمعک های مدل 2022 و 2023 برنامه ایی دارند که اگر رطوبت سمعک زیاد بشه یا سمعک تو آب بیفته صدای سمعک و قطع می کنه تا سمعک نسوزه


سمعک هوشمند دارم من. اما به موبایلم وصل نمیشه باید چه برنامه ایی نصب کنم؟

سمعک شما بدون شک جزمدل های 2022 و 2023 نیست چون این سمعک ها مستقیم وصل میشن به تلفن همراه. شما عکس گارانتی یا خود سمعک و برای واتس آپ کلینیک بفرستید اونجا بهتون دقیقا راهنمایی می کنیم که چیکار کنید


سلام. سمعک من الان دو ماه رفته برای تعمیر تو تهرانه. میگن در باتری سمعک تون تولید نمیشه. ایا شما دارید؟ سمعک اتیکن مدل ریا

سلام بله داریم. مهمتر از بحث تجویز خدمات بعد از اونه. توی کلینیک سمعک نجوا تا 10 سال خدمات پس از فروش توسط خود کلینیک انجام میشه. تمام قطعات سمعک های دانمارکی مثل اتیکن و ویدکس و ریساند و اینترتون سوئییسی مثل برنافن و فوناک آلمانی مثل زیمنس و هانساتون و ای ام و رکستون و ادیوسرویس آمریکایی مثل استارکی و بلتون و یونیترون و سونیک داریم. با مطب هماهنگ کنید.


ایا سمعک هوشمندی وجود داره که بتونه تو کلاس درس صدای معلم و فقط به بچه کم شنوا برسونه؟ و بقیه صداهارو ساکت کنه؟

با سلام. سوال شما سوال خیلی از والدین است. شما در نظر بگیرید بچه شما فقط داره صدای معلم و میشنوه و دانش آموز کناری کودک شما از بچه تون سوال میپرسه؟ چی میشه؟؟؟ پس این طرز فکر اشتباهه. بله هم در خود سمعک به وسیله تنظیم مدار میکروفون سمعک میشه کاری کرد بالای 90 درصد تمرکز سمعک بر صداهای معلم باشه و حتی با تجویز سیستم سمعک های بلوتوث دار میشه یدونه وسیله اندازه جعبه کبریت داد دست معلم که باعث میشه صدای معلم و خیلی خیلی واضح شنید و اگر کسی هم بغیر معلم حرفی زد بچه صداشونو متوجه بشه. تمامی اینهارو آقای دکتر مرادی براتون توضیح میدن


هنگام استفاده از سمعک و در حین صحبت کردن صدای خودم در سرم انعکاس می یابد و یا به عبارتی صدا در سرم می پیچد مشکل از کجاست ؟ آیا تنظیم سمعک مشکل دارد ؟

سلام بدون شک مشکل از تنظیم سمعک است . باید تنظیم شود. البته گاهی باید گوش هم چک شود که جرم گوش زیادی جمع نشده باشه. در صورت تهران بودن به کلینیک مراجعه کنید براتون انجام میشه


سلام من در حدود سه ماه پیش تو شنوایی سنجی شهرمون سمعک داخل گوشی هوشمند خریدم ، برای این سمعک هیچ گونه مدار وایرلس وجود ندارد ، گویا به دلیل بزرگ نشدن سمعک ، و در ضمن هنوز بهش عادت نکرده ام به دلایل زیاد که می توان به مسدود کردن مسیر طبیعی شنیداری اشاره کرد من چند سال است به دلایلی کم شنوا هستم و حروف و بعضی از هجاها را از هم تفکیک نمیکنم ، در ضمن این سمعک هیچ گونه لوله انتقال هوا یا ونت را ندارد و مدام نیاز به خشک کردن گوش و بیرون کشیدن مکرر را دارد سه بار مشکل را به شنواشناس اعلام نمودم و هر با به جای استفاده از گارانتی و ارسال و اصلاح از این اقدام سر باز می زند ، قرار هست فردی مثل من تا آخر عمر از این وسیله ها استفاده کند با این مشکلات چگونه باید برخورد کرد ، آخه تولید خارجی هست فقط یک درست کردن بدنه افتاده دست مرکز محترم اینجوری با گوش ناسازگار و غیر قابل استفاده ، جای تعجب است اگر امکان راهنمایی باشد

با سلام دقیقا چیزی که همیشه تاکید می کنیم اینه سمعکی بگیرید که تمام برنامه هارو داشته باشه شاید مقداری گرانتر باشه ولی قراره این سمعک و حداقل تا 10 سال استفاده کنید.


متشکرم از لطفتون و دقتتون تو تعمیر سمعک. سمعک پدر بزرگمو دوتا جا بردم و گفتن نیم سوز شده و باید سمعک جدید بگیرید. کلینیک سمعک نجوا آوردم گفتن سمعک هنگ کرده بوده و بدون هیچ گونه هزینه ایی تعمیر کردن کاملا. درسته 2 ساعت تو مطب تو صف انتظار نشستم تا اقای دکتر پدر بزرگمو ویزیت کنن اما ارزششو داشت. بدون شک این همه بیمار منتظر تو مطبشون دلیلی داشت و این بود که اینجا خیلی دقیقن.

سلام و درود. معطلی به علت دقت بیشتر در ویزیت بیماران هست.در نهایت خداروشکر که راضی بودید.


بسیار مطالب آموزنده بود باتشکر از شما بابت آموزش این سمعک ها به زبان ساده و خیلی منظم

سلام. بسیار خوشحالیم که مقالات سایت برای شما و بقیه هموطنان عزیزمون آموزنده هست


سلام گفته شده ویدکس دیگه سمعک داخل گوشی تولید نمیکنه. آیا درست هست؟؟؟

تولید میکنه ولی بخاطر تحریم ها به ایران سمعک نمیده. سمعک اتیکن دانمارک ولی در کلینیک موجوده اونم دانمارکیه و همیشه موجوده و برای تعمیر هم بعدها دچار مشکل نمیشید


سلام. من شش ساله سمعک میذارم. مدل پشت گوشی از اینهایی که سیم نازک دارند. اگر بخوام داخل گوشی بذارم برای من میشه؟ کم شنوایی من عدداش رو 75 و 80 تقریبا.

سلام بله می تونید. سمعک های نامرئی بسیار ریز تا افت شنوایی 95 و ساپورت می کنن


سلام بنده سمعک زیمنس مدل داخل گوشی نیترو دارم. ایا سمعک نامرئی کوچکتر از این سمعک خودم وجود داره؟ سمعک خودم سرش قهوه ای پر رنگه. بیشتر رنگ سیاه مد نظرمه

سلام بله از این مدل سمعک خودتون کوچیکتر وجود داره. سمعک های اتیکن دانمارک، برنافن سوئیس و سونیک آمریکا صفحه بیرونی شون سیاهه و در حال حاضر 2023 کوچکترین سمعک نامرئی دنیا هستند و تا افت شنوایی 95 دسی بل پوشش دارن


من سمعک امریکایی دار و خراب شده آیا برای تعمیر قطعاتشو دارید بفرستم کلینیک نحوا؟


آیا سمعک پشت گوشی زرنا 9 برنافن یا ایکس 7 زیمنس دولتی دارید؟ قسطی هم می دید؟ بچه من الان 9 سالشه میتونه از داخل گوشی و نامرئی استفاده کنه؟ شنوایش 60 درصده

سمعک های جدید 2023 و رده بالا دولتی دیگر نداره. قسطی هم بله داریم. اگر سایز کانال گوشش کوچیک نباشه آقای دکتر مرادی میتونن براشون نامرئی تهیه کنن


. کودک من الان 3 سال داره آیا سمعکی هست که به تلویزیون وصل بشه؟ چون برنامه کودک خیلی دوست داره

سلام.سمعک های جدید برنامه بلوتوث دارند و به تمام وسایلی که بلوتوث دارند وصل میشه مثل تلویزیون و موبایل و غیره


سلام وقتتون بخیر. آیا اگر بخوام سمعک نامرئی استفاده کنم موقع ورزش کردن نمی افته؟ قیمت سمعک های نامرئی تون چقدره؟ میگن سوئیسی ها خوب ترن راست می گن؟

سلام. نه اصلا نمی افته چون با قالب تهیه میشه. قیمت شون در حال حاضر .در 1402 از 20میلیون به بالا موجود است. سوئیسی و دانمارکی ها بهترن


من سمعک نامریی گذاشتید برامون اصلا دیده نمیشه هیچکس تشخیص نمیده سمعک میذارم خیلی راضیم از صداش هم مرسی دکتر

سلام افت شنوایی هم خوب بود و هم کانال گوشتون جا دار بود. خداروشکر راضی هستید.


بهترین مطالبی بود که درباره سمعک خونده بودم. هیج جا درباره نسل و رده سمعک حرفی نمی زنند و چقدر مهمه این تیپ و نسل سمعک بخصوص در درک صدا تو محیط های شلوغ


دوتا سمعک هوشمند اتیکن ازتون گرفتم خداروشکر خیلی عالی میشنوم. خدا خیر بده دکتر مرادی رو

ممنونیم از لطفتون


ایا سمعک هوشمندی وجود داره که بتونه تو کلاس درس صدای معلم و فقط به بچه کم شنوا برسونه؟ و بقیه صداهارو ساکت کنه؟

درود. سوال شما سوال خیلی از والدین است. در نظر بگیرید بچه شما فقط داره صدای معلم و میشنوه و دانش آموز کناری کودک شما از بچه تون سوال میپرسه؟ چی میشه؟؟؟ پس این طرز فکر اشتباهه. بله هم در خود سمعک به وسیله تنظیم مدار میکروفون سمعک میشه کاری کرد بالای 90 درصد تمرکز سمعک بر صداهای معلم باشه و حتی با تجویز سیستم سمعک های بلوتوث دار میشه یدونه وسیله اندازه جعبه کبریت داد دست معلم که باعث میشه صدای معلم و خیلی خیلی واضح شنید و اگر کسی هم بغیر معلم حرفی زد بچه صداشونو متوجه بشه. تمامی اینهارو آقای دکتر مرادی براتون توضیح میدن.


سلام آیا سمعک های قابل شارژ زود خراب میشن؟


سلام . عرض ادب. بنده دوتا کودک دارم یکی 17 ساله و دیگری 7 ساله. میخوام براشون سمعک داخل گوشی هوشمند بگیرم که قبل از مدرسه به صداش عادت کنن. توی سایت نجوا دیدم سمعک more اتیکن مدل 2023 است و از سمعک برنافن سوئیسی هم مدل وایرون 2023 هست. آیا این دوتا سمعک موجود دارید و قیمت به چه صورت است؟ خیلی جاها پرسیدم و رفتم و حتی زنگ زدم میگن نداریم یا میگن گارانتی نداره

با سلام، بله بیش از 80 درصد سمعک های تجویزی در کلینیک نجوا به دو مدل بالا تعلق می گیره. این سمعک ها از 48 تا 64 کانال دارند و از نسل شش هوش مصنوعی بالاتر هستند و بر اساس شبکه مغزی کار می کنند. تمامی سمعک ها یسکال گارانتی و 10 سال خدمات کامل پس از فروش دارند. این مدل ها کاملا ضد آب هستند و بلوتوث مستقیم برای لب تاب و موبایل و تلویزیون دارند. قیمتشون بستگی به تیپش داره چون مثل ماشین ها چندین تیپ و مدل دارند مثلا در ماشین 206 سه تا تیپ 2 و 3 و 5 موجوده. این ها هم 5 تا تیپ دارند و قیمت هاشون فرق داره. اگر اقساط هم بخواید چون دوتا کودک دارید میتونید از 70 درصد پراخت نقد و 30 درصد اقساط 4 ماهه بدون بهره استفاده کنید


سپاس فراوان از راهنمایی های شما. بنده بیمار آقای دکتر هستم چون ایشون ایران نبودن اینجا پیام دادم. سمعک داخل گوشی و پشت گوشی دارم و از خود کلینیک سال 95 گرفتم. آیا الان جدیدترین مدل سمعک های داخل گوشی و نامرئی و حتی پشت گوشی 2023 که تو امریکا معرفی شدن دارید؟ برند اتیکن و برنافن و زیمنس و فوناک میخوام. آیا اقساطی هم مثل گذشته دارید؟

درود. بله تمامی مدل های 2023 برندها معروف و تاپ و داریم. بله همیشه اقساطی داریم . همشونم یک سال گارانتی دارن.


سلام و عرض ادب. ممنونم که جواب سوال بنده رو می دید. من 38 سالمه و از حدود 24 سالگی بخاطر تجویز اشتباه پزشک و خوردن دارو آزیترومایسین دچار کم شنوایی شدید دو گوشی شدم. از حدود 27 سالگی سمعک میذارم. حدودا 9 سال پیش یبار کلینیک نجوا اومدم. اون موقه خانم دکتر گروسی بنده رو ویزیت کردن و تاکید کردن سمعک ریک بذارم اما من داخل گوشی گذاشتم و اصلا راضی نبودم و کلا یک هفته گذاشتم و الان حدود 8 سالی میشه سمعک نذاشتم. اخیرا وزوز گوشهام خیلی زیاد شده و همون 9 سال پیش بهم گفتن اگر سمعک نذارم هم کم شنواییم بیشتر میشه هم وزوز گوشم. الان تو سایت مدل های سمعک و مقایسه کردن دیدم مدل وایرون برنافون سوئیس و مدل مور اتیکن دانمارک بالاترین امتیاز و گرفتن. ایا این سمعک های هوشمند به تلفن شیاومی وصل میشن؟ و بعد آیا اقساطی هم دارید؟

با سلام. از طرفی خوشحالیم بعد از 9سال متوجه شدید حرف متنخصص های نجوا درست بوده و از طرفی ناراحت هستیم که نتونستید استفاده کنید ازش. تجویز غلط مثل سایز کفش میمونه اگر شماره پا شما 40 باشه اگر کفش 39 یا 41 بپوشید نهابتا بعد یک روز دیگه کفش و کنار میذاردید. این سمعک هایی که اسم بردید 48 تا 64 کاناله هستند و . به تلفن همراه وصل میشن و مدل 2023 هستند و کاملا با هوش مصنوعی کار می کنند و اقساط هم داریم. این دوتا مدل هم برای بچه ها و هم برای بزرگسالان قابل استفاده هست و کاملا ضد اب هستند و باطری قابل شارژ هم دارند. همچنین تمام استایل های داخل گوشی و نامرئی و پشت گوشی دارند و برای هر نوع کم شنوایی قابلیت استفاده دارند.


با سلام خدمت عزیزان. بنده از چندین ماه پیش سایت نجوا را دنیال می کردم و کامنت های تک تک بیماران و میخوندم. دو هفته پیش مطب آقای دکتر مرادی مراجعه کردم . واقعا تمام تعریف هایی که کرده بودن صحت داشت و پرسنل بسیار دلسوز و مودب و باسواد داشتن. فضای کلینیک و نظم و همه چی عالی بود. آرزوی من و خانمم این بود برای دخترمون سمعک نامرئی داخل گوشی بذاریم که خداروشکر آقای دکتر براشون تجویز کردن و خیلی ریز و کوچیک بود.خیلی صداش عالیه و دخترم علیزغم اینکه سمعک قبلیشو به زور میذاشت اما این سمعک و به زور از گوشش در میاریم و خیلی باهاش اعتماد بنفس گرفته. صدای تلویزیون دقیقا مثل ما میشنفه اما قبلا باید صداشو خیلی بلند می کردیم. صدای پشت سر و صدای دور و عالی میشنفه اما سمعک قبلی باید حتما نگاه می کرد و لب خونی می کرد. خواستم به عنوان یک پدر به بقیه پدر و مادرها بگم حتما به این کلینیک مراجعه کنید چون خیلی چیزیهایی که به ما تو این 8 سال گفته بودند بسیار ناقص و حتی اشتباه بود. وقت های ویزیت آقای دکتر یکم زیاده ولی ارزششو واقعا داشت . خدا پشت و پناه تمامی بچه هاب کم شنوا و بیمار باشه. آمین یا رب العالمین.

با سلام. خداروشکر که اون چیزی که میخواستید حاصل شده. بدون شک آقای دکتر مرادی دلسوز 100 درصدی تمام بچه ها هستن و از تمام وجود براشون مایه میذارن. از حدود 11 سال پیش بنده رابط بین بیماران از طریق سایت کلینیک هستم و همیشه بیماران و بخصوص والدین راضی بودن


سلام وقتتون بخیر، ببخشید من کارمند هستم بر اثر ابتلا به کرونا وعفونت شدید گوش شنوایی در حد 35درصد که دکتر بهم گفته اگ عمل نشه کاملا شنوایی از دست میره یکی از گوشام عمل کردم ولی بهبودی در شنواییم ندیدم فعلا باردارم عمل نمیتونم میخاستم بپرسم من برای سمعک باید چکار کنم باید تحت نظر پزشک سمعک بزارم واینکه چ سمعکی استفاده کنم که برای من کارمند مناسب باش شهرستانم باید حتما حضوری بیام؟

با سلام. اگر میخواهید نامرئی باشه باید حتما تشریف بیارید که از گوشتون قالب بگیریم. شما حتما باید فیزیوتراپی عصب گوش هم براتون انجام بشه که شنوایی تون و بهتر کنه و چون کرونا گرفتید خونرسانی حلزونتون ضعیفه و باید اصلاح بشه. بهترین نوع سمعک سمعک های بلوتوث دار هستند و بخصوص مدل های اتیکن دانمارک و برنافن سوئیس و فوناک سوئیس


سلام وقتتون بخیر جسارتا یه سمعک هوشمند هوش مصنوعی میخاسم که تمامی امکانات مثل بلوتوث دار و خیلی چیزای دیگ رو داشته باشه، حدود قیمتش چند هست بعد باید حتما حصوری تشریف بیاریم تهران یا اینکه توی شیراز نوار گوش بگیرم براتون بفرسم کفایت میکنه، البته اگ حصوری بیام بهتر هس که بیام خدمتتون، بعد اقساطی هم کار میکنید؟؟ صمانت چی میخاد؟

با سلام. در حال حاضر از دونه ایی 21 میلیون هست به بالا. طبق نوار گوش قابل تنظیم است و سپس برنامه مورد نظر برای شما ارسال می شود و م توانید تلفن تونو به سمعک وصل کنید. در مرحله بعد اقساط شامل 65 درصد نقد و مابقی 3 تا 4 تا چک می شود که هر ماه پرداخت باید شود و بدون بهره است


سلام. امروز تو اینترنت سایت نی نی سایت دیدم چندتا مادرا گفتند که آقای دکتر مرادی برای کودکان حتی 4 سال هم میتونن سمعک تجویز کنند. کودک من شهریور 5 سال میشه و الان پشت گوشی فوناک رده 90 رو گوششه. آیا این سمعک های جدیدن و مدل شون چقدر از سمعک مهسا دخترم بالاتره؟ بخصوص تعداد کانالشون. بعد آیا این سمعک های هوشمند خودشون همه صداهارو تنظیم می کنند؟ و بلوتوث دارند؟ اگرم قسطی داردی میشه بگید چک یا سفته چی قبول می کنید؟ اگر پول هرچی باشه میدیم که بشه سمعکش کاملا نامرئی بشه؟

سلام پدر مهربان مهسا. مدل و نسل این سمعک ها 2023 هست و از 48 تا 64 کانال دارند. بله قسطی داریم. سمعک کودتون 24 کاناله هست و بدون شک این سمعک ها خیلی بالاتر هستند. کمپانی فقط چک قبول می کنه و اگر سایز کانال گوشش خوب باشه اقای دکتر مرادی براشون نامرئی میسازه و بلوتوث هم دارند.


سلام. من از 3 سالگی سمعک میذارم. داداشمم کاشت حلزون شده. الان 23 سالمه. میخوام سمعک هوشمند نامرئی بذارم از اینهایی که توسایتتون نوشتید مدل 2023 و با هوش مصنوعی کار می کنه. آیا میتونم نامرئی بذارم یا باید همچنان پشت گوشی بذارم. میتونید برامون قسطی کنید؟ سوالی که خیلی ذهنمو درگیر کرده اینه اگر از صدای سمعک خوشم نیاد می تونم پس بدم؟

سلام اگر افت شنوایی تون تا 95 دسی بل باشه می تونیم براتون نامرئی بذاریم. بله مدل های 2023 الان برنافن سوئیس و اتیکن دانمارک و فوناک سوئیس موجوده. لقساطی هم داریم بله. تا 14 روز اگر از سمعک به هر دلیلی ناراضی بودید می تونید سمعک را مرجوع کنید و فقط هزینه قالب/ پوسته و مواد مصرفی از شما گرفته می شود و مابقی براتون توسط کمپانی واریز میشه


هرحا رفتم میگن سمعک نامرئی به افت شنوایی شما نمی خوره آیا واقعان این همه پیشرفت علم نتونسته یک سمعک نامرئی بسازه؟

سلام. اکثر بیماران ما افرادی هستند که دقیقا حرفای شمارو میزنن. مگر میشه در سال 2022 و 2023 سمعکی ساخته نشده باشه که نامرئی باشه. متاسفانه کم لطفی می کنن در حق بیماران و بخصوص خانمم ها. در کلینیک شنوایی نجوا برای بیمارانی که حتی یکم کاندید باشن سمعک نامرئی میسازیم بدونه هیچ گونه بهانه ایی


سلام اقای دکتر راست میگن سمعک های هوشمند وزوز گوش درمان می کنن؟

سلام بله مدل های 2023 برنامه وزوز خیلی خوبی دارند بخصوص برندهای اتیکن دانمارک و برنافن سوئیس. حتما اگر راه تون دوره و نمی توانید در جلسات درمانی وزوز گوش .حضور داشته باشید حتما از این مدل سمعک استفاده کنید. اگر بیمار کم شنوایی هم داشته باشه خرید این سمعک یک تیر و دو نشانه.


ممنونم بابت مطالب خوبتون. مادرم بخاطر کرونا گوشاش حدود 60 درصد کم شنوایی پیدا کرد و وزوز گوش گرفت تو گوش راست. اون موقع براشون یک سمعک پشت گوشی تهیه کردیم. اما خیلی ازش ناراضی بود. مطالب سایت و نظرات افرادی که سمعکی داشتن و خوندم دیدم باید دوگوشی باشه حتما و نوعش هوشمند باشه. مادر من خیلی اجتماعی هستن و خیلی تو کلاس های مختلف شرکت می کنند آیا میتونیم براشون داخل گوشی بذاریم؟ بعد نوع هوشمندی و نسل سمعک و باید خودمون انتخاب کنیم یا دکتر انتخاب می کنه؟

خیلی اشتباهه اگر سمعک یک گوشی برای کم شنوایی دوگوشی تجویز کرد. بدون شک با دو گوشی صداها رو مثل قبلا میشنون. داخل گوشی هم میشه بله و نسل سمعک و نوع هوشمندی و آقای دکتر مرادی انتخاب می کنند. هرجه بیمار فعال تر باشه مثل دانش آموزا و دانشجوها و وکیل ها و .... بهتره سمعک رده بالاتر بذارن. چون هرچه سمعک رده بالاتر باشه درک گفتار تو جای شلوغ بهتر میشه


با سلام. بنده برای کودک 2 ساله خود قصد خرید سمعک دارم. چندتا سوال دارم. اگر ممکنه چواب بدید. ایا سمعک هوشمند رده بالا واقعا بهتره. یا فقط آپشن های الکی داره که بدرد بچه نیمخوره؟ ایا می تونیم داخل گوشی و نامرئی براش بخریم؟ اگر اینها خراب بشن کلینیک قطعاتشونو دارن؟ من کارمند هستم آیا امکان پرداخت اقساطی هست؟ چون دسته چک دارم

سلام. هرچه رده و نسل سمعک بره بالا تعداد کانال سمعک بیشتر میشه و باعث میشه صدا صاف تر و زلال تر بشه بخصوص تو جاهای شلوغ و جاهایی که چند نفر حرف می زنن. داخل گوشی از سن 4 تا 5 سالگی به بعد میشه تجویز کرد. کلینیک نماندگی رسمی 14 برند معتبر سمعک اروپایی و امریکاییه و تمام خدمات با کلینیکه. بله اقساطی هم داریم. 60 تا 70 درصد نقد مابقی 4 تا 5 عدد چک


من قبلا چندین مرکز مراجعه کرده بودم و همش میگفتن نمیتونیم برات نامرئی بسازیم و خیلی ناامید بودم و سراین مساله دلم نمیخواست سمعک بزارم چون اهرش برام مهم بود و سرکار اصلا نمیخواستم همکارام متوجه بشن چون اقا هستم و خب همه چی درمعرض دید بود و تااینکه توی اینترنت یه روز خیلی جستوجو کردم و شمارو پیدا کردم وقتی اومدم گفتن برات قالب میگیریم و بهت خبر میدیمو هفته پیش تماس گرفتن و من الان خوشحالترینم ممنون از شما


با سلام. خواستم از آقای دکتر مرادی خیلی تشکر کنم. بچه من دقیقا 3 سال تو کرمان گفتار درمانی میشد و وضوح گفتار خیلی بد بود. ایشونو آقای دکتر گدری معرفی کردن و وقتی کلینیک تهران رفتیم فرمودن کم شنوایی داره و باید سمعک بذاره. با کمک ایشون و آقای دکتر محبی فوق تخصص مغز کودکان که تو تیم آقای دکتر مرادی بودن به 4 ماه نکشید وضوح گفتار بچم از 20 درصد به 90 درصد رسید. ماهی 12 جلسه هستی رو میبردیم گفتار درمانی ولی الان شده ماهی 4 روز. من از این تعجب می کنم چرا باید تا اینحد تشخیص اشتباه تو کرمان مارو عذاب بده. به عنوان مادر کودک کم شنوا به والدین دیگر توصیه می کنم حتما یک بار تو این کلینیک تست بدن و حرف های اقای دکتر مرادی و آقای دکتر محبی و بشنون

بسیار ممنونیم از کامنت زیباتون. اگر هر پزشکی بخصوص در کودکان تمام تلاششو و تمام توانشو نذاره بدون شک خیانت در حق کودک کرده. تمام وجود ما درمان بچه های کم شنواس. به امید روزی که والدین بچه ها با خیال راحت ببینن که بچه شون کاملا شنواییش خوب شده


من یه جفت داخل گوشی هوشمند ازتون گرفتم طبق تجویز خودتون ، واقعا تفاوتش با سمعکهای قبلیم خیلی زیاده و تاحالا هیچ وقت انقد راضی نبودم از سمعک. الان صدای تلویزیون مثل بقیه رو 12 میذارم. سمعک هامو به موبایلم وصل کردن به همین خاطر صدای تلفن و خیلی خوب میشنوم. با سمعک های قبلی اصلا نمی تونستم با نامزدم حرف بزنم و فقط پیامک می دادیم. دیگه تو مویابلم صدای فیلم و آهنگ هارو قشنگ میشنوم . هزار بار ممنونم ازتون

سلام آقای ملاپور. خداروشکر که شما راضی هستید. امیدواریم بتونیم برای همه افراد کم شنوا این رضایت و حاصل کنیم


سلام خدمت اقای دکتر مرادی. من بخاطر یک سری مسائل شخصی نمی خواستم خانوادم و همکارانم متوجه بشن که از سمعک استفاده کردم. 4 تا کلینیک دیگه رفته بودم و همکی گفتن یا سمعک نامرئی نداریم یا نمیشه براتون ساخت. آقای دکتر گفتن براتون میگم طراحی کنن اگر دوس نداشتید مرجوعش کنید. همیشه اطمینان باعث شد به هیج جایی دیگه فکر کنم. علیرغم اینکه از تبریز آمده بودم و تو خود تبریز کلی از این کلینیک ها بود.یک ماه پیش سمعکامو از کلینیک نجوا گرفتم و بسیار راضی هستم بابت ظاهر نامرئی و خوبش . تا الان هیچ کسی متوجه نشده که از سمعک استفاده می کنم حتی خواهر برادرامم متوجه نسدن من سمعک میزارم.

با سلام اقای سنایی. اگر واقعا درمانگر دنبال کمک به بیماره باید همیشه بیمارو مقدم بر خودش بدونه. شما و خیلی های دیگر به سایز سمعک حساس هستید و واقعا فقط میخواید نامرئی باشه. حالا اگر استرس اینم داشته باشید که نکنه بزرگ دربیاد و کلی پول بدم و بعدا استفاده نکنم باعث میشه حداقل چند سال شنوایی تون هی تاخیر بیفته و افت شنوایی تون بیشتر بشه. به همین دلیل تو کلینیک نجوا آقای دکتر به بقیه متخصصین کلینیک نجوا تاکید کردن که حتما به بیمارها بگن اگر از سمعک راضی نبودن چه از لحاظ ظاهر و اندازه چه از لحاظ کیفیت صدا.تا 14 روز بیمار می تونه سمعک و مرجوع کنه و فقط هزینه مواد مصرفی از بیمار گرفته میشه


سلام. تشکر فراوان بابت مطالب روان و واضح تون. من تو رزمایش موج انفجار منو گرفت و گوشام هر کدام 50 درصد ضعیف شد و وزوز گوش چپ گرفتم. میخوام سمعک بذارم ولی فقط میخوام نامرئی باشه. هزینش هرچی باشه میدم. دوسه جا رفتم گفتن سمعک نامرئی رنگ سیاه نداریم. تو سایتتون نوشته موجوده. ایا میتونم شکل این سمعک و ببینم؟ مثل قبلا میتونم صداهای دورم بشنوم؟ آیا برنامه وزوز دارن؟ ممنون میشوم ابهامات بنده رو جواب بدید.

سلام انشالا کمک تون کنیم که مشکل تون برطرف بشه. در اینکه بشه سمعک نامریی ساخت هیچ شکی نیست. اما باید سایز گوشتون توسط متخصصین ما ویزیت بشه. کاملا مثل گذشته میتونید صداها رو خوب بشنوید. برنامه وزوز تو مدل های 2022 و 2023 هستش. برای دیدن سایز و انداه واقعی باید به کلینیک مراجعه کنید تا سایز واقعی شو مشاهده کنید


سلام. بخاطر توضیح های قشنگ تون خیلی تشکر میکنم. برای یه بار فهمیدم سمعک چیه و قیمتاش از کجا میاد. من از سال 88 سمعک میذارم پیسوته. سمعک الانم ریساند هست دانمارکیه. اگر بخوام سمعک هوشمند نامرئی بذارم میتونم سمعک و تست کنم؟

سلام بله میتونید تست کنید تا 14 روز. به شما مارک برنافن سوئیس و پیشنهاد میکنم و اتیکن دانمارک چون این دوتا برند صداشون خیلی شبیه هست به سمعک خودتون


من سمعک امریکایی میخاستم میشه راهنمایی بفرمایید ایاالان هست داخل ایران؟

سمعک های داخل گوشی که تولید آمریکا هستند شامل سمعک های سونیک، سمعک بلتون و سمعک استارکی و در نهایت سمعک یونیترون است که کانادایی-آمریکایی است. بله در کلینیک موجود هستند


سلام وقت شما بخیر و خوشی باشد. بعرض می رساند که یک سمعک دارم مدل فوناک چند وقتی است که قدرت شنواییش خیلی کم شده است و خواهش مند است اگر امکان تعمیر دارد ادرستان را لطف کنید برایم بفرستید. ازانجایی که کارگر هستم و در عسلویه کار میکنم ان را بدهم یکی از افراد ساکن تهران بیاورد برا تعمیر. متشکرم

بله مشکلی نیست با شماره تلفن مطب 09109259377 هماهنگ کنید


آیا کسی که یک گوشش سالم است و گوش دیگر کاملا نمی شنود، می‌تواند از روش کاشت سمعک قابل کاشت نامرئی استفاده کند؟راهنمایی ام کنید

خداروشکر آقای جعفری تمام فکر و ذهن آقای دکتر اینه بیماران کم شنوا مشکلشون حل بشه


سمعك واقعا عاليه كيفيتش خيلي خوبه و پدرم خيلي راضيه ممنون از شما بابت كار خوبتون


سلام. یک دختر من بیست سال عمر دارد ادرس شما کجا است تا سمنان

تشریف بیارید مطب نشونتون می دهند اندازه سمعک نامرئی رو


سمعک نامرئی از کلینیک نجوا گرفتم خیلی ریزه. خداروشکر دیده نمیشه.خیلی اذیت می شدم از وقتی همه ماسک میذاشتن. الان دیگه مشکلم حل شده. از آقای دکتر مرادی خیلی تشکر میی کنم برای من خیلی وقت گذاشتن. خدا خیرشون بده

خداروشکر که تونستیم کمک تون کنیم. هر بیماری سمعک نامرئی بخواد براش درست می کنیم


سلام خسته نباشید ممنونم بابت تمام اطلاعات مفیدتون ببخشید برای پدرم که سنشون ۸۶ ساله چه نوع سمعکی پیشنهاد نیفرمائید و هزینه ی اون چقدره و قبلش باید چیکار کنیم ما که سنندج هستیم باید حتما جهت انجام کار بیایم تهران؟؟ ممنون میشم جواب بدید

یروز از قبلش هماهنگ کنید کافیه. باید بیمارتون حتما باشه که آقای دکتر قالب گوش بگیرن ازشون


با عرض سلام و تشکر ،راهنمائیتان واقعا جامع و کامل و صادقانه هست خیلی خیلی ممنون از انتشار این راهنمای سمعک ،تمام موارد مورد نظر بیمار یا مشتری لحاظ شده است

خداروشکر که مفید بوده براتون


سلام و وقت بخیر از ابادان بی صاحب مزاحم میشم من هم بعلت کم شنوایی سمعک دارم و تقریبا از سمعکم راضی نیستم بخاطر اینکه مدام ولوم سنگ را برای شنیدن تنظیم میکنم بیرون از منزل که میرم با آنکه ولوم در حالت آخر صداست صدای کمترین باد ازیتم میکنه بتازگی قسمت عصایی شکل رابط دستگاه اصلی باشلنگ شکسته و نمیتونم از سمعک استفاده کنم اگر این قطعه را دارید بمن خبر بدید ممنون میشم

سلام اصلا نگران نباشید سمعک تونو بفرستید کلینیک براتون درست می کنیم. واسه تنظیمم بهتره خودتون باشید که قشنگ تنظیم بشه


سلام خیلی خوشحالم که میتونم برای همسرم کاری بکنم اوواقعا ازاینکه یک حرفوبارها تکرارکنیم خسته شده گوش همسرم سنگینه وصداروخیلی ضعیف میشنوه گوش سمت چپش نمیشنوه دوست دارم تاتولدش این کاروبراش انجام بدم تااونم صداهاروراحت بشنوه واینکه شرایطی بودنش بزرگترین کمک برای منیکه دستم خالیه امیدوارم بتونم سوپرایزش کنم

حتما ماهم کمک تون می کنیم. هدف ما انتقال درست اطلاعات و بهترین نوع سمعکه


از راهنمائی و مشاوره عالی شما متشکرم

خیلی خوشحالیم که راضی هستید


من خودم سمعک داشتم ولی خیلی کوچیک نبود. آقای دکتر مرادی بهم قول دادن که نامرئی در میاد و همینطورم شد. خیلی خوشحالم که این همه راه از ساری تا تهران رفتم

خوشحالیم خانم رضایی که سمعک تون دقیقا همون چیزی شد که می خواستید


سلام و عرض ادب. آقای دکتر مادر بنده از چند سال پیش مشکل شنیدن شون خیلی زیاد شده. چون بچه های مادر همگی خارج از ایران هستن. همگی با تلفن با مادر حرف می زنیم و تو چند ماه گذشته اصلا حرفای مارو متوجه نمیشه و هرچی میگیم یه چیز دیگه میگه. میدونم کم شنوایی ش زیاد شده. به همین خاطر سرچ کردم و کلینیک شمارو انتخاب کردم. برای سمعک گذاشتن کدام برندو توصیه می کنید؟ آیا می تونم از کانادا براشون تهیه کنم و شما تو ایران براشون تنظیم کنید؟

با سلام. قیمت سمعک در ایران همیشه حدود 70 دصد کمتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی است و علت اینه سمعک در ایران قبلا با دلار 4200 وارد میشد و الان با دلار 16 هزاری. اما شما اگر بخواهید از کانادا بگیرید باید دلار 50 هزاری هزینه کنید. پس سمعک در ایران خیلی قیمتش کمتره. کلینیک نجوا نماینده تمامی کمپانی های سمعک در ایرانه. اما بهترین خدمات برای سمعک های برنافن سوئیس و اتیکن دانمارکه


سلام وقت بخیر.. آیا سمعک نامرئی که بیرونش مشکی باشه وجود داره؟من از یه جا پرسیدم گفتن توی ایران نیست.اگه هست قیمتش چنده؟برای کسیکه SRT گوشش ۵۰ هست مناسبه؟

با سلام تنها در کلینیک نجوا سمعک نامرئی موجوده. مدل های برنافن سوئیس و اتیکن دانمارک موجوده. از دونه ایی 28 میلیون هست به بالا