پیشرفته ترین سمعک های ۲۰۱۹ -سمعک های جدید|قیمت سمعک های روز|کلینیک نجوا

پیشرفته ترین سمعک های ۲۰۱۹

 در مقالات

پیشرفته ترین سمعک های ۲۰۱۹

پیشرفته ترین سمعک های ۲۰۱۹::  همه ساله شرکت های تولید کننده سمعک محصولات جدید با فناوری ارتقاء یافته را معرفی می کنند که با جدیدترین تلفن های هوشمند مطابقت دارند. با افزایش سطح فن آوری ، سمعک های دیجیتال از ویژگی های بیشتری برای کمک به شما در برقراری ارتباط در شرایط دشوار گوش دادن برخوردار هستند. سال ۲۰۱۹ همراه با تحقق موارد دلخواه در ذهن اکثر متخصصان و کاربران سمعک است. بیاید تا در مورد پیشرفته ترین سمعک های ۲۰۱۹ صحبت کنیم.

بهترین سمعک های 2019

Resound LiNX Quattro

سمعک Quattro در سال ۲۰۱۹ از سمعک های پیشرو و مدعی است. از ویژگی های برجسته این سمعک می توان به عمر زیاد باتری ،اتصال فوق العاده به آیفون و هچنین اتصال به اندروید ، ظاهر خوب و صدای عالی اشاره کرد.

 LiNX Quattro درک گفتار در محیط های شلوغ را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد و هم صداهای زیر و هم بم طبیعی تر هستد.

تراشه این سمعک بسیار قدرتمند است و کیفیت صدا را بهبود می بخشد و حافظه آن ظرفیت و سرعت دو برابر دارد.

LiNX Quattro قابلیت اتصال به تلفن های هوشمند را دارد. با نصب برنامه های مورد نیاز روی تلفن همراه می توانید سمعک خود را شخصی سازی کنید ،صدای سمعک خود را تنظیم کنید و در صورت نیاز امکان مدیریت وزوز را فراهم می کند.

همچنین این قابلیت را دارد که تنظیمات مورد نظرتان را ذخیره کنید و در صورت قرار گیری دوبار در همان وضعیت این تنظیمات را به طور خودکار اعمال کند.

در واقع این سمعک پیشرفته ترین سمعک قابل شارژ محسوب می شود.ریساند یک دستگاه قابل شارژ با لیتیوم یون را در دسترس قرار داده که با شارژ کردنآن بیش از سی ساعت استفاده را برای کاربر فراهم می کند. همچنین شارژر آن بی سیم است و اندازه کوچکی دارد که به راحتی در جیب جا می شود.

 

 

سمعک ریساند

 

 

Audeo Marvel

اخیرا فوناک یکی از پیشرفته ترین سمعک های ۲۰۱۹ را ارائه داده است که عملکرد ،درک گفتار و کیفیت صدا بسیار عالی را ارائه می دهد. پس قابلیت هایی که Marvel را بسیار شگفت انگیز می کند چیست؟

AutoSense کیفیت صدای استثنایی ،درک بهتر گفتار در سر و صدا ،کاهش تلاش در گوش دادن و تجربه صدای غنی در هنگام پخش صدا را ارائه می دهد.

میکروفون داخلی آن امکان  اتصال سمعک به iPhone یا Android و پاسخ دادن مستقیم مکالمات تلفنی را فراهم می کند. همچنین می تواند به تلویزیون ،وسیله پخش کننده موسیقی و دستگاه هایی از این قبیل متصل شود.

باتری های قابل شارژ این امکان را فراهم می کنند که با یک بار شارژ در روز ، یک روز کامل از سمعک خود استفاده کنید.

با نصب برنامه های لازم روی تلفن های هوشمند می توانید تنظیمات سمعک خود را انجام دهید و میزان صدا را تنظیم کنید.

 

 

سمعک فوناک

 

Starkey Livio AI

استارکی از شرکت های پیشرو در تغییر کاربری سمعک هاست. شرکت استارکی در Livio Al در حال معرفی قابلیت ها و ویژگی هایی ست تا این سمعک ابعاد بیشتری از سلامت انسان را پوشش می دهد.

 

Livio AI اولین سمعکی ست که هوش مصنوعی را برای ارائه کیفیت صدای بهتر و توانایی دنبال کردن سلامت روحی و جسمی استفاده می کند.

این سمعک امکان دسترسی مستقیم به تلفن هوشمند ،تلویزیون و دیگر پخش کننده های موسیقی را فراهم می کند.

 Livio Al امکان ارتباط سمهک های تان با یکدیگر را فراهم می کند و باعث بهبود عملکرد در سر و صدای زمینه می شود.

همچنین شما می توانید از طریق تلفن هوشمندتان سمعک را تنظیم کنید. امکان اتصال هم به iPhone  و هم Android را  دارد. شما می توانید تنظیمات دلخواه تان در یک موقعیت مکانی خاص را ذخیره کنید و در صورت قرارگیری دوباره در همان مکان تنظیمات به طور خودکار در سمعک شما انجام می شود.

Livio Al قابلیت کاهش فیدبک یا همان سوت زدن سمعک و مدیریت وزوز را دارد.

این سمعک مجهز به On-Board Sensor هستند که به شما این امکان را می دهد تا فعالیت های مغز و بدن تان را ردیابی کنید. با این قابلیت شما می توانید سلامت کلی خود را کنترل کرده و خطر ابتلا به انواع بیماری ها را کاهش دهید.  

برنامه های تفن های هوشمند می توانند گفتار را از زبان های مختلف ترجمه کنند و سپس این ترجمه را به سمعک های شما ارسال کنند و شما می توانید به هر زبانی که ترجیح می دهید صدا را بشنوید.

از آن جا که افراد کم شنوا ممکن از مشکلات عدم تعادل نیز رنج ببرند ، پردازنده های On-Board Sensor سقوط کردن و افتادن را تشخیص می دهند و در دراز مدت به شما کمک می کند تا از مشکلات عدم تعادل که ممکن است ناشی از کم شنوایی باشد آگاه تر شوید.

در مدل RIC این سمعک تکنولوژی باتری قابل شارژ فراهم شده است.

 

 

سمعک استارکی

 

Signia Styletto NX

Styletto یک سمعک با تکنولوژی بالا ،باریک و شیک است که برای کم شنوایی های ملایم تا متوسط طراحی شده است. قالب آن با سمعک های BTE معمول متفاوت است ودر ۳ ترکیب رنگ مختلف ( نقره ای ،آبی کیهانی و رزگلد) ارائه شده است.این سمعک یکی از پیشرفته ترین سمعک های ۲۰۱۹ است.

Styletto این امکان را فراهم می کند تا فردا صدای خود را طبیعی بشنود.

این سمعک علاوه بر ظاهر بسیار ظریفی که دارد کیفیت صدای بسیار متمایزی را نیز ارائه می دهد. این سمعک امکان اتصال به بلوتوث را فراهم می کند تا کاربران از صدای موسیقی یا تلفن صوتی با کیفیت بالا بهره ببرند.

Styletto قابلیت اتصال مستقیم به آیفون را دارند. و شما می توانید از طریق تلفن تان سمعک خود را تنظیم کنید.

باتری این سمعک قابل شارژ است و با ۳ ساعت شارژ کردن آن ۱۹ ساعت می توانید از آن استفاده کنید. شارژ آن بی سیم است و فقط کافی است تا سمعک ها را در شارژر و voila قرار دهید.

سمعک سیگنیا

Oticon Opn S

در این سمعک نسبت به مدل های پیشین سمعک Opn درک گفتار بهبود یافته ،تلاش برای شنیدن کاهش یافته و یاد آوری حافظه افزایش یافته است.

Oticon Opn S به صورت وایرلس به تلفن همراه شما متصل می شود و امکان برقراری تماس های تلفنی ، اتصال به دستگاه پخش کننده موسیقی و تلویزیون را فراهم می کند. همچنین شما می توانید با تلفن هوشمندتان سمعک خود را تنظیم کنید.

و همچنین در این سمعک سیستمی استفاده شده است که فیدبک (سوت زدن) را به طور کامل از بین می برد و امکان مدیریت وزوز را فراهم کند.

شرکت اتیکن در این سمعک برای اولین بار از منبع انرژی لیتیوم یون استفاده می کند که امکان شارژ کردن باتری را فراهم می کند.سمعک اتیکن

 

Beltone Amaze

این سمعک برای کم شنوایی های ملایم تا شدید طراحی شده است و  پردازنده آن بسیار سریع است و باتری لیتیوم یون قابل شارژ و همچنین امکان اتصل به تلفن های هوشمند را دارد.

این سمعک باعث درک گفتار مناسب در محیط های پر سر و صدا و هم محیط های ساکت و آرام می شود.

این سمعک را می توان با با نصب برنامه روی تلفن هوشمند تنظیم کرد و شما می توانید تنظیمات مورد نظرات را از طریق برنامه اعمال کنید.

همچنین این قابلیت را دارد که تماس های تلفنی ،موسیقی ،تلویزیون و دیگر پخش کننده های موسیقی را مستقیم از طریق بلوتوث دریافت کند.

Amaze دیگر نیاز به تعویض باتری ندارد و با شارژ کردن باتری آن می توانید برای مدت ۳۰ ساعت از آن استفاده کنید. باتری این سمعک این قابلیت را دارد که با ۳۰ دقیقه به شارژ بودن به مدت ۸ ساعت کارکند.

قیمت انواع سمعک های پیشرفته

 

Widex Evoke

این سمعک صدایی بسیار طبیعی برای شما فراهم می کند و تلاش برای شنیدن را به شکل محسوسی کاهش می دهد. شما می توانید به موسیقی گوش دهید و از صدایی که سمعک برای تان فراهم می کند لذت ببرید.

Evoke این قابلیت را دارد که تنظیمات مورد نظر شما در هر موقعیت را ذخیره کند و با قرار گیری دوباره در آن موقعیت به طور خودکار تنظیمات را اعمال کند.

این سمعک قابلیت اتصال به تلفن های هوشمند را دارد و شما می توانید با استفاده از برنامه های نصب شده روی تلفن همراه تان تنظیمات لازم را روی سمعک تان اعمال کنید.

 

سمعک پیشرفته

 

Bernafon Viron

Bernafon Viron اولین سمعک پردازش درست محیط است که کشف و پردازش بسیار سریعی آن باعث فراهم شدن اطلاعات دقیق محیط در همان لحظه برای کاربر می شود.

این سمعک کم شنوایی های ملایم تا عمیق را پوشش می دهد و در دو نوع RIC   و BTE وجود دارد و مدل RIC دارای باتری نوع لیتیوم یون قابل شارژ است.

انواع سمعک مدرن

Unitron Moxi Jump R , Moxi Fit

باتری این سمعک قابل شارژ است و شما با یک بار شارژ کردت می توانید یک روز از آن استفاده کنید.

این سمعک ها صدایی واضح برای شما فراهم می کند که می توانید به راحتی در محیط های مختلف از سمعک خود استفاده کنید.

همچنین قابلیت اتصال به تلفن های هوشمند ،تلویزیون و دیگر پخش کننده های موسیقی را دارد.

شما می توانید تنظیمات مورد نظرتان را از طریق برنامه ای که در تلفن هوشمندتان نصب می کنید اعمال کنید و سمعک این اطلاعات را ذخیره می کند و همچنین اطلاعاتی از قبیل اینکه چه مدت از سمعک استفاده کرده اید و بیشترین زمان های استفاده از سمعک را در چه مکان هایی گذرانده اید.

شنوایی شناس شما می تواند با بررسی داده های ذخیره شده سمعک شما را با توجه به نیاز های تان بهتر تنظیم کند.

سمعک پیشرفته

Sonic Captivate

این سمعک صدایی واضح و شفاف برای شما فراهم می کند که امکان تشخیص و حذف فیدبک (سوت زدن سمعک) و سر و صدای زمینه را دارد. تکنولوژی پیشرفته این سمعک با تشخیص سر و صدای زمینه از گفتار هدف باعث یک صدای واضح در محیط های شلوغ می شود

این سمعک قابلیت اتصال به آیفون را دارد و همچنین از طریق بلوتوث می تواند به دیگر دستگاه های پخش کننده موسیقی متصل شود.

Interton Ready custom-made

صدایی واضح در همه محیط ها به ویژه در محیط های شلوغ فراهم می کند.

امکان اتصال به تلفن هوشمند را دارد و شما می توانید با نصب برنامه روی تلفن هوشمندتان به راحتی از طریق تلفن تان سمعک تان را تنظیم کنید، می توانید برای محیطی که در آن قرا می گیرید تنظیمات مطلوب خودتان را در نظر بگیرید. همچنین می توانید سمعک خود را در صورت گم شدن از طریق تلفن همراه تان پیدا کنید.

 

سمعک های فوق پیشرفته

 

Hansaton SHD

این سمعک قابلیت اتصال به تلفن هوشمند، تلویزیون و دستگاه پخش کننده موسیقی را دارد. همچنین امکان برقراری ارتباط بین دو سمعک نیز فراهم شده است.

همچنین برای کاربر صدایی واضح و طبیعی فراهم می کند در نتیجه شما می توانید به ارحتی در محیط های مختلف ارتباط بشنوید و ارتباط برقرار کنید.

سمعک هانساتون

 

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تماس با نجوابتهونوزوز گوش و خودکشی