مشاوره رایگان
جهت دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد نمایید

سمعک ضد آب

سمعک ضد آب

مطمئناً اگر سمعک ها ضد آب باشند ، مزیت خوبی خواهد بود ، اما متاسفانه در حال حاضر تعداد کمی سمعک ضدآب در بازار موجود است. در عوض ، بیشتر سمعک ها در برابر آب مقاوم هستند ، به این معنی که نباید در آب غوطه ور شوند اما می توانند کمی رطوبت را کنترل کنند.

 

بیشتر سمعک ها می توانند کمی رطوبت را تحمل کنند اما هرگز نباید غوطه ور شوند. رطوبت برای قطعات الکترونیکی ظریف این دستگاه های گران قیمت مضرر است. اجزای سمعک وقتی تمیز و خشک نگه داشته می شوند ، درست مثل تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها بهترین عملکرد را دارند.

 

به همین دلیل است که اکثر تولیدکنندگان سمعک غوطه ور شدن هیچ یک از وسایل خود را در آب توصیه نمی کنند. در حقیقت ، برخی از مشاوره هایی که از متخصص  شنوایی شناس خود دریافت خواهید کرد ، شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی دور نگه داشتن رطوبت از سمعک های شماست.

 

سمعک های ضدآب واقعاً دستگاه های کمیابی هستند. آنها کاملاً وجود ندارند ، اما فقط یک مدل وجود دارد. تنها سمعک ضد آب مدل Aquaris ساخت شرکت زیمنس است. این مدل کاملا ضد آب و ضد گرد و غبار است.

 

این سمعک از یک محفظه  و درب باتری کاملا ضد آب و مهر و موم شده استفاده می کند و بنابراین آب ، گرد و غبار یا تعریق نمی تواند از آن عبور کند. این بدان معنی است که هیچ درز ، هیچ ترک و هیچ راهی برای نفوذ آب وجود ندارد.

یک درزگیر سیلیکونی مانع از ورود آب به محفظه باتری می شود. از آنجا که باتری های روی هوا به اکسیژن نیاز دارند ، یک غشای نیمه تراوا آب را بیرون نگه می دارد اما اجازه ورود هوا را می دهد.

این سمعک گواهینامه برای مقاومت در برابر غوطه وری در عمق یک متر به مدت 30 دقیقه تأیید شده است.

این سمعک به اندازه کافی محافظ ضد آب است که به شما امکان می دهد بدون نگرانی در ساحل شنا کنید ، دوش بگیرید یا چلپ چلوپ کنید. اگر به ورزش های آبی شدید می پردازید ، می توانید از یک گیره ورزشی استفاده کنید تا آن را ثابت نگه دارد.

 

سمعک های مقاوم در برابر آب یا به اصطلاح سمعک های ضدآب

در حالی که سمعک های مقاوم در برابر آب می توانند در برابر قرار گرفتن در معرض رطوبت مقاومت کنند ، شما نمی توانید آنها را در هر مایعی غوطه ور کنید.

سمعک های مقاوم در برابر آب برای محافظت از قطعات حساس الکترونیکی در برابر رطوبت طراحی شده اند. بنابراین ، در حالی که نمی توانید در استخر بپرید ، هنگامی که بیرون از خانه مرطوب است می توانید بدون نگرانی در زیر باران گیر بیفتید یا در باغ کار کنید.

سمعک ضد آب قیمت

 

سمعک های شما چقدر در برابر آب مقاوم هستند؟

همه سمعک ها برای تعیین میزان مقاومت در برابر گرد و غبار و آب ، دو درجه "IP" از 1 تا 8 از کمیسیون بین المللی الکترونیک دریافت می کنند. رقم اول میزان محافظت در برابر ذرات ، مانند گرد و غبار یا شن و ماسه را درجه بندی می کند و در مقیاس 1-7 درجه بندی می شود. رقم دوم که در مقیاس 1-9 درجه بندی شده است ، نشان می دهد که دستگاه الکتریکی تا چه اندازه در برابر رطوبت مقاوم است. این رقم دوم است که نشان می دهد یک دستگاه چقدر مقاوم در برابر آب است.

 

به عنوان مثال سمعک با درجه IP67 به این معنی است که در برابر اجسام جامد مانند شن و ماسه یا گرد و غبار بسیار محافظت می شود و آزمایش شده است که حداقل 30 دقیقه در آب با عمق کمتر از سه فوت کار می کند. هر عدد کمتر از این بدان معنی است که دستگاه ها نمی توانند در برابر هر نوع غوطه وری مقاومت کنند.

 

 

 

آیا به سمعک های مقاوم در برابر آب نیاز دارید؟

 

آیا داشتن سمعک با درجه IP بالا برای رطوبت به نفع شما است؟

 ارزش دارد اگر:

تعریق شدید می کنید. اگر در حین کار یا بازی مدام عرق را از صورت خود پاک می کنید ، سمعک های شما احتمالاً بیشتر از بیشتر در معرض رطوبت قرار می گیرند.

شما در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید یا از سرگرمی های مربوط به آب مانند قایق سواری یا ماهیگیری لذت می برید.

شما فراموشکار هستید. برخی از دارندگان سمعک می گویند که دستگاه های آنها بسیار راحت است ، اما آن ها فراموش می کنند که آن ها را قبل از ورود به دوش خارج کنند.

به یاد داشته باشید ، سمعک های خشک بهترین عملکرد را دارند

حتی اگر در یکی از این دسته ها قرار ندارید ، همیشه بهتر است سمعک ها را تا حد ممکن خشک و تمیز نگه دارید. روند شبانه زیر به افزایش عمر آنها و کار موثر آنها کمک خواهد کرد.

 

سمعک ها را پاک کنید. قبل از اینکه هر شب بخوابید ، تمام دستگاه را با یک پارچه خشک و بدون گرد و غبار پاک کنید. اگر سمعک های شما قابل شارژ هستند ، با دنبال کردن دستورالعمل ها ، آنها را متصل کنید.

برای سمعک های باتری های یکبار مصرف ، درب محفظه باتری را تا صبح روز بعد باز نگه دارید. این اجازه می دهد هر رطوبت که ممکن است در طول روز جمع کرده باشند یک شب بخار شود.

در صورت نیاز ، یک دستگاه رطوبت گیر تهیه کنید. این تجهیزات ارزان قیمت مکان خوبی برای ذخیره سمعک های شما در طول شب است. 

اگر هنوز در مورد بهترین نوع سمعک برای شما سردرگم است ، این موضوع را با متخصص شنوایی شناسی خود در میان بگذارید. اطمینان حاصل کنید که تا آنجا که ممکن است در مورد سبک زندگی خود به اشتراک بگذارید ، بنابراین آن ها می توانند به شما کمک کنند بهترین دستگاه ها را برای کاهش شنوایی ، بودجه و محیط گوش دادن خود انتخاب کنید.

 

دستگاه های شنوایی امروز یک شگفتی فناوری هستند. این احتمال وجود دارد ، حتی اگر دستگاه های کاملاً ضد آب در دسترس نباشند ، مدل های مقاوم در برابر آب قادر به تحمل بیشتر آنچه زندگی ارائه می دهد هستند.

در سال 2013 زیمنس اولین مدل سمعک ضدآب به نام اکواریس را تولید کرد که یک سمعک کاملا ضد آب ست که متاسفانه تولید این نوع سمعک دیگر متوقف شده است.

در حال حاضر هیچ سمعکی وجود ندارد که بتوانید در هنگام تماس مداوم با آب ، آن را بر روی گوش تان قرار دهید. با این حال امروزه بسیاری از شرکت ها سمعک هایی را تولید می کنند و ادعا می کنند که کاملا ضد آب هستند اما اکثر آن ها مقاوم در برابر آب هستند و البته همین هم برای کاربران سمعک بسیار مناسب است.

برای ساخت این سمعک ها از لایه محافظ که قسمت های مهم درون سمعک را می پوشاند و باعث می شود تا در تماس کوتاه مدت و گاه به گاه با رطوبت سمعک آسیب نبیند، استفاده می شود.

یکی از پرگاربردترین ابزارها برای افراد کم شنوا سمعک ضد آب می باشد.

در زمان گذشته های گذشته و استفاده از سمعک هایی که قابلیت ضد آب نداشتند برای افرادی که عرق می کردند و یا گوش آن ها خیس می شد بسیار دشوار بود.

زیرا سمعک زمانی که در معرض رطوبت قرار می گرفت دچار اختلال و یا مشکل می شد.

اما سمعک های تولید شده بر با تکنولوژی های جدید و ضد آب به راحتی این امکان را برای افراد قرار می دهند که در زیر باران قدم بزنند.

البته کماکان ورود آب به نواحی مختلف وسایل الکترونیکی مانند سمعک موجب خرابی و یا اختلال آن می شود اما فناوری های جدید تولید سمعک این مشکل را تا حد بسیار زیادی برطرف کرده است.خرید سمعک ضد آب

 

شاید تا به حال  برای تان پیش آمده باشد که فراموش کنید موقع حمام سمعک خود را بردارید یا به طور ناگهانی گرفتار باران شده باشید و سمعک شما آسیب دیده باشد. 

سمعک هم مثل دیگر وسایل الکترونیکی به آب حساس است.

 آب به اجزای الکترونیکی درون سمعک آسیب جدی وارد می کند.

 اگر شما طرفدار ورزش های آبی هستید، زیاد عرق می کنید یا در محیط های بارانی زندگی می کنید پس شما نیاز به سمعکی دارید که ضدآب باشد. اما آیا سمعک های ضد آب در دسترس هستند؟ 

و آیا واقعا ضد آب هستند ؟

 

انواع مختلف سمعک ضدآب 

سمعک های ضد آب در انواع مختلف پشت گوشی و داخل گوشی تولید می شوند. این سمعک ها در انواع مختلف دیجیتال ، هوشمند و وایرلس موجود هستند.

سمعک های ضد آب براساس میزان مقاومت آن ها را در برابر گرد و غبار و آب تعین می شود و به صورت یه کد نمایش داده می شود.

سمعک IP65 قابلیت تحمل 12 لیتر آب در حدود 15 دقیقه در عمق کم را دارد. سمعک IP66 قابلیت تحمل 100 لیتر آب در حدود 3 دقیقه در عمق کم را دارد. سمعک IP67 قابلیت تحمل 100 لیتر آب در حدود 3 دقیقه در عمق کمتر از 1 متر را دارد. سمعک ها با کد IP67 و IP68 در بین سمعک های موجود بیشترین مقاومت را در برابر آب دارند. ( IP68بیشترین مقاومت را در برابر آب دارد.)

  •  

مراقبت های لازم هنگام استفاده از سمعک های ضدآب

شنا کردن یا دوش گرفتن با سمعک ها بسیار به سمعک شما آسیب می زند.

همیشه بعد از اینکه سمعک ها را از روی گوش تان برداشتید، با یک دستمال خشک و تمیز  یا  با یک بورس مخصوص سمعک هرگونه گرد و غبار ، جرم گوش و رطوبت را از بین ببرید.

سمعک خود را در حمام و محیط های مرطوب قرار ندهید.

در های باتری را در شب باز بگذارید ، این کار باعث می شود جریان هوا افزایش یابد و رطوبت به دام افتاده در محفظه تبخیر شده و از بین برود. ( در طولانی مدت به ماندگاری باتری نیز کمک می کند. )

زمان استفاده از سمعک ضد آب

استفاده از سمعک های که ضدآب هستند یا به عبارت صحیح تر سمعک های که پوشش نانو برای جلوگیری از ورود رطوبت و گرد و خاک نسبت به دیگر سمعک ها بیشتر است. هر چند برای استفاده از این سمعک ها احتیاط لازم است اما می توان در موارد زیر با رعایت کردن دستورالمل های که به شما گفته می شود از 

 

در زمان داشتن تعریق فراتر از حد معمول

در زمان بارش باران

قرارگرفتن در معرض گردو غبار

سرومن یا جرم گوش

زندگی در مناطق که آب و هوایی با رطوبت بالا دارند.

استاندارد های سمعک های ضد آب 

شما ممکن است با کمیسیون الکترونیک آشنا نباشید اما آن ها سمعک ها را آزمایش می کنند تا میزان مقاومت آن ها را در برابر گرد و غبار و آب را مشخص کنند. 

هر سمعک از این کمیسیون یک کد دو رقمی دریافت می کند  Ingress Protectionده رقم اول میزان مقاوت در برابر گرد و غبار را نشان می دهد و در مقیاس 1 تا 7 درجه بندی می شود. 

رقم دوم مقاومت سمعک در برابر رطوبت را نشان می دهد که در مقیاس 1 تا 9 درجه بندی می شود.

 مثلا در  IP68 ، درجه 6 برای محافظت در برابر گرد وغبار و 8 برای محافظت در برابر رطوبت است.

سمعک IP65 قابلیت تحمل 12 لیتر آب در حدود 15 دقیقه در عمق کم را دارد. 

سمعک IP66 قابلیت تحمل 100 لیتر آب در حدود 3 دقیقه در عمق کم را دارد. 

سمعک IP67 قابلیت تحمل 100 لیتر آب در حدود 3 دقیقه در عمق کمتر از 1 متر را دارد.

سمعک ها با کد IP67 و IP68 در بین سمعک های موجود بیشترین مقاومت را در برابر آب دارند. 

( IP68بیشترین مقاومت را در برابر آب دارد.) البته باز هم شما نمی توانید این سمعک ها را در آب فرو ببرید اما این سمعک ها در برابر عرق کردن و قطره های کوچک آب مقاومت می کنند.

 

سمعک ها ی مقاوم در برابر آب برای چه کسانی مناسب هستند؟

برای کسانی که در مناطق مرطوب زندگی میکنند افراد با پوست چرب دارند. افرادی که ترشح گوش مداوم دارند. کسانی که زیاد عرق می کنند. بیمارانی که دچار عفونت گوش هستند. نوزادان یا کودکانی که سمعک خود را در دهان شان قرار می دهند. کودکانی که به فعالیت های ورزشی و به خصوص ورزش های آبی می پردازند.

 

انواع سمعک های ضد آب

سمعک های ضد آب در انواع مختلف پشت گوشی و داخل گوشی تولید می شوند.

این سمعک ها در انواع مختلف دیجیتال ، هوشمند و وایرلس موجود هستند.

در کنار قابلیت ضد آب بودن، سمعک ها ممکن است قابلیت های متفاوت دیگری مثل تینیتوس ماسکر(سبب می شود تا فرد دیگر صدای وزوز را نشنود)،

ارتباط مستقیم با تلفن همراه،

کنترل فیدبک (فیدبک در واقع همان سوت زدن سمعک است)،

قابلیت تشخیص گفتار از صداهای مزاحم محیط( و تقویت بیشتر صدای گفتاری ست)، 

امکانات تلکویل و بلوتوث داشته باشند.

قیمت این سمعک براساس شرکت تولید کننده و همچنین داشتن قایلبت هایی که درباره آن ها صحبت شد متفاوت است.

 

شر کت های تولید کننده سمعک

شرکت های فوناک، ویدکس، استارکی، رکستون، سیگنیا، بلتون، سونیک و یونیترون سمعک های ضد آب تولید می کنند.

از انواع سمعک های ضد آب می توان به سمعک Sensi و Nera محصول شرکت اتیکن ،سمعک Amaze و Trust محصول شرکت بلتون ،سمعک Quattro محصول شرکت ریساند ،سمعک Ready ،Centro ،Cosmo و Gain و تعدادی دیگر از محصولات شرکت اینترتون ،سمعک Carista محصول شرکت برنافون ،سمعک Jam ،Beat و تعدادی دیگر از محصولات شرکت هانساتون و سمعک Max محصول شرکت یونیترون اشاره کرد.

درکلینیک شنوایی و سمعک نجوا انواع مختلف سمعک های ضد آب از برند های مختلف تجویز می شود.در صورتی که احساس می کنید سمعک ضد آب برای شما نیاز است می توانید به کلینیک شنوایی و سمعک نجوا مراجعه کنید. 

پدر کلینیک شنوایی و سمعک نجوا متخصصین با انجام آزمون های شنوایی وضعیت شنوایی شما را بررسی می کنند و با توجه به نیاز های شما سمعک مناسب را برای شما تجویز و تنظیم می کنند.

 در کلینیک شنوایی و سمعک نجوا امکان خرید قسطی سمعک فراهم شده است و همچنین شما با تهیه سمعک از کلینیک شنوایی و سمعک نجوا می توانید از 10 سال خدمات پس از فروش استفاده کنید.

حتی اگر سمعک های شما مقاوم در برابر آب هستند، شما هنوز باید مراقبت های لازم را انجام دهید

 شنا کردن یا دوش گرفتن با سمعک ها بسیار به سمعک شما آسیب می زند. از روکش های عرق گیر یا دستگاه رطوبت گیر استفاده کنید. روکش های پارچه ای می توانند سمعک شما را هنگام عرق کردن در فعالیت ورزشی یا کار محافظت کنند. شما می توانید برای از بین بردن رطوبت سمعک تان  از دستگاه های رطوبت گیر ساده مثل یک بسته حاوی مواد جاذب رطوبت یا دستگاه های پیشرفته تر فن دار استفاده کنید.

همیشه بعد از اینکه سمعک ها را از روی گوشتان برداشتید، با یک دستمال خشک و تمیز یا  با یک بورس مخصوص سمعک هرگونه گرد و غبار ، جرم گوش و رطوبت را از بین ببرید.

سمعک خود را در حمام و محیط های مرطوب قرار ندهید. در های باتری را در شب باز بگذارید ، این کار باعث می شود جریان هوا افزایش یابد و رطوبت به دام افتاده در محفظه تبخیر شده و از بین برود. ( در طولانی مدت به ماندگاری باتری نیز کمک می کند. )

  •  

سوال معمول بیماران در مورد میزان ضدآب بودن سمعک ها؟

آیا سمعک ضد اب داریم که بتوانیم از با آن براحتی در استخر، دریا یا حمام استفاده کنیم.

جواب این سوال نه است.

در سایر وسایل الکترونیکی همچون موبایل، لب تاب و سایر وسایل دیگر نیز چنین قانونی صدق می کند.

در زمینه وسایل کمک شنوایی باید به IP توجه کرد و فریب تبلیغات را نخورد:

به جدول زیر دقت کنید

 

 

شماره IP توصیف    
IP 65   قابلیت تحمل 12 لیتر آب در حدود 15 دقیقه در عمق کم را دارد.
IP 66   قابلیت تحمل 100 لیتر آب در حدود 3 دقیقه در عمق کم را دارد.
IP 67   قابلیت تحمل 100 لیتر آب در حدود 30دقیقه در عمق 1 متری را دارد.

 

 


ازاینرو به وضوح دیده می شود که سمعک کاملا ضد آب نداریم

اما مقاوم به آب water resistance hearing aids در حال حاضر وجود دارند

برای نمونه می توان به برندهای اکواریس زیمنس Aquaris)، استارکی، فوناک، ویدکس اشاره کرد.

توجه داشته باشید قبل از حمام رفتن و شنا در استخر یا دریا سمعک خود را در آورید.

 

بهترین سمعک های ضدآب کدامند؟

 سمعک های خانواده زیمنس Stylleto، X، Pure و NX
سمعک های ادیوسرویس Mood، Duo، quix و Styllin
سمعک Sensi وNeraو Opn محصول شرکت اتیکن
سمعک Amaze و Trust محصول شرکت بلتون
سمعک Quattro محصول شرکت ریساند
سمعک Ready ،Centro ،Cosmo و Gain و تعدادی دیگر از محصولات شرکت اینترتون
سمعک Carista محصول شرکت برنافون
سمعک Jam ،Beat و تعدادی دیگر از محصولات شرکت هانساتون
سمعک Max محصول شرکت یونیترون

 

آیا سمعک های ضدآب قابلیت های دیگری نیز دارند؟

در کنار قابلیت ضد آب بودن، سمعک ها ممکن است قابلیت های متفاوت دیگری مثل تینیتوس ماسکر(سبب می شود تا فرد دیگر صدای وزوز را نشنود)، ارتباط مستقیم با تلفن همراه، کنترل فیدبک (فیدبک در واقع همان سوت زدن سمعک است)، قابلیت تشخیص گفتار از صداهای مزاحم محیط( و تقویت بیشتر صدای گفتاری ست)، امکانات تلکویل و بلوتوث داشته باشند.

 

قیمت سمعک های ضدآب چقدر است؟

قیمت سمعک های ضدآب براساس شرکت تولید کننده و همچنین داشتن قایلبت هایی که درباره آن ها صحبت شد متفاوت است.

 

سمعک ضدآب را از کجا می توان تهیه کرد؟

درکلینیک شنوایی و سمعک نجوا انواع مختلف سمعک های ضد آب از برند های مختلف تجویز می شود.در صورتی که احساس می کنید سمعک ضد آب برای شما نیاز است می توانید به کلینیک شنوایی و سمعک نجوا مراجعه کنید.

 

شاید برای شما هم سوال باشد که؟

 

۱: آیا سمعک ضد آب واقعا وجود دارد؟

بله، سمعک های ۲۰۲۰ و به بعد با هوش مصنوعی کار می کنند و تمامی آنها ضد آب هستند

۲: آیا سمعک ضد آب گران است؟

تاحدودی، تکنولوژی سمعک ضد آب بالاترین و به روزترین تکنولوژی دنیا است.

۳: سمعک ضد آب از کجا بخرم؟

در کلینیک شنوایی نجوا تمامی مدل های سمعک با هوش مصنوعی و دیجیتالی و اتوماتیک از نوع کاملا ضد آب با گارانتی بین المللی موجود است.

۵: بهترین قیمت سمعک ضد آب؟

شرکت نیک آوازان نجوا (کلینیک های شنوایی و سمعک نجوا) نمایندگی رسمی و انحصاری تمامی سمعک های ضد آب از برندهای سمعک آلمانی، سوئیسی، دانمارکی و آمریکایی می باشد و با کمترین قیمت در اختیار بیماران کم شنوا قرار می دهد.

۶: آیا سمعک ضد آب در کودکان هم استفاده می شود؟

بله: سمعک کودکان باید بالاترین تکنولوژی و به روز ترین برنامه ها را داشته باشد. به همین دلیل سمعک های فراهوشمند ضد آب  بهترین و بالاترین کیفیت صدا را برای نوزاد و کودکان فراهم می کند. 

۷.اگر سمعک داخل آب افتاد یا خیس شد چه اقدامی باید انجام داد؟

در چنین مواقعی باید باتری سمعک را خارج کرد و سمعک را درون جعبه های رطوبت گیر گذاشت و حداقل ۱۲ ساعت منتظر ماند اگر بعد از این مدت سمعک درست نشد باید آن را برای تعمیر به لابراتوارهای مربوطه ارسال کرد.

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه ها درباره سمعک ضد آب

خریدیمعک استارکی امریکایی جنس:خوب ضداب باکفیت شنوایی طبق سنجش

سلام وقت بخیر سمعک استارکی خیلی وقته که دیگه وارد ایران نمیشه.


سلام وقتتون بخیر بنده ساکن شهرستان هستم و شغلم کارمندی است الان 34سالمه دارم بابت کم شنوایی اذیت میشوم ،تنها مشکلم جهت سمعک کاملا نامرئی باشه که دیده نشود،با توجه به توضیحات جامع و کامل شما در این خصوص بخوام اقدام کنم معمولا جهت درمان و ساخت سمعک چند روز زمان میبرد ؟ایا با یک جلسه مراجعه قابل انجام می باشد.

با سلام چون کلینیک لابراتوار مخصوص خود را دارد در کمتر از 24 ساعت سمعک آماده میشود.


با سلام و خسته نباشید بنده 34ساله هستم و متاسفانه در زمان خدمت سربازی گوش راستم بخاطر موج انفجار دچار آسیب حسی عصبی شد و صدای سوت ممتد در گوش راست باعث شده که صداهای کم را نامفهوم متوجه بشم ،پزشک متخصص کم شنوایی من را خفیف تا کمی متوسط تشخیص دادند،تمایلی به کذاشتن سمعک نمایان ندارم،ممکنه بفرمایید چه سمعکی برای من مناسب ؟هست و حدود قیمت چند در میاد

با سلام وقت بخیر سمعک نامرئی دونه ای از 28م/32م/38م در سال 1402 میتونید بزارید.


سلام من 70 سالمه بعلت وزوزدر هر گوش مجبور به استفاده از سمعک داخل گوشی شودم الان بعلت مشغله شغلی تجارت با مردم سر و کار دارم فعلا بعضی کلمات پایین را برام مفهوم نیست لطفا بقیه را شما راهنمایی بفرمایید

با سلام نوار گوشتونو برای مطب ارسال کنید تا دقیق تر راهنمایی کنم 09109259377


سلام خسته نباشید سمعک هوشمند دارن گوشی سامسونگ میخوره نرم افزار بازار هست هیچکدوم اینها نخورد

با اکثرا موبایل های وصل میشه سمعک ها


سلام من خودم سمعکم خوب بود ولی بلوتوث نداشت. دکتر مرادی بهم سمعک بلوتوث دار داد. به حدی دارم صدای تلفن و خوب میشنوم که باورم نمیشه. صدای فیلم و آهنگ هم همینطور حتما بلوتوث دار بخرید

برنامه بلوتوث برای کودکانی که به مدرسه میرن و یا دانشجو ها خیلی خیلی مفیده و استرس شون واقعا به صفر میرسه


سلام من سمعک هوشمند از خودتون گرفتم صداش خیلی خوبه ولی بعضی وقت ها تو هوای گرم صداش یکمی کم میشه. بخاطر عرق کردنمه؟

سمعک های مدل 2022 و 2023 برنامه ایی دارند که اگر رطوبت سمعک زیاد بشه یا سمعک تو آب بیفته صدای سمعک و قطع می کنه تا سمعک نسوزه


سمعک هوشمند دارم من. اما به موبایلم وصل نمیشه باید چه برنامه ایی نصب کنم؟

سمعک شما بدون شک جزمدل های 2022 و 2023 نیست چون این سمعک ها مستقیم وصل میشن به تلفن همراه. شما عکس گارانتی یا خود سمعک و برای واتس آپ کلینیک بفرستید اونجا بهتون دقیقا راهنمایی می کنیم که چیکار کنید


سلام. سمعک من الان دو ماه رفته برای تعمیر تو تهرانه. میگن در باتری سمعک تون تولید نمیشه. ایا شما دارید؟ سمعک اتیکن مدل ریا

سلام بله داریم. مهمتر از بحث تجویز خدمات بعد از اونه. توی کلینیک سمعک نجوا تا 10 سال خدمات پس از فروش توسط خود کلینیک انجام میشه. تمام قطعات سمعک های دانمارکی مثل اتیکن و ویدکس و ریساند و اینترتون سوئییسی مثل برنافن و فوناک آلمانی مثل زیمنس و هانساتون و ای ام و رکستون و ادیوسرویس آمریکایی مثل استارکی و بلتون و یونیترون و سونیک داریم. با مطب هماهنگ کنید.


ایا سمعک هوشمندی وجود داره که بتونه تو کلاس درس صدای معلم و فقط به بچه کم شنوا برسونه؟ و بقیه صداهارو ساکت کنه؟

با سلام. سوال شما سوال خیلی از والدین است. شما در نظر بگیرید بچه شما فقط داره صدای معلم و میشنوه و دانش آموز کناری کودک شما از بچه تون سوال میپرسه؟ چی میشه؟؟؟ پس این طرز فکر اشتباهه. بله هم در خود سمعک به وسیله تنظیم مدار میکروفون سمعک میشه کاری کرد بالای 90 درصد تمرکز سمعک بر صداهای معلم باشه و حتی با تجویز سیستم سمعک های بلوتوث دار میشه یدونه وسیله اندازه جعبه کبریت داد دست معلم که باعث میشه صدای معلم و خیلی خیلی واضح شنید و اگر کسی هم بغیر معلم حرفی زد بچه صداشونو متوجه بشه. تمامی اینهارو آقای دکتر مرادی براتون توضیح میدن


هنگام استفاده از سمعک و در حین صحبت کردن صدای خودم در سرم انعکاس می یابد و یا به عبارتی صدا در سرم می پیچد مشکل از کجاست ؟ آیا تنظیم سمعک مشکل دارد ؟

سلام بدون شک مشکل از تنظیم سمعک است . باید تنظیم شود. البته گاهی باید گوش هم چک شود که جرم گوش زیادی جمع نشده باشه. در صورت تهران بودن به کلینیک مراجعه کنید براتون انجام میشه


سلام من در حدود سه ماه پیش تو شنوایی سنجی شهرمون سمعک داخل گوشی هوشمند خریدم ، برای این سمعک هیچ گونه مدار وایرلس وجود ندارد ، گویا به دلیل بزرگ نشدن سمعک ، و در ضمن هنوز بهش عادت نکرده ام به دلایل زیاد که می توان به مسدود کردن مسیر طبیعی شنیداری اشاره کرد من چند سال است به دلایلی کم شنوا هستم و حروف و بعضی از هجاها را از هم تفکیک نمیکنم ، در ضمن این سمعک هیچ گونه لوله انتقال هوا یا ونت را ندارد و مدام نیاز به خشک کردن گوش و بیرون کشیدن مکرر را دارد سه بار مشکل را به شنواشناس اعلام نمودم و هر با به جای استفاده از گارانتی و ارسال و اصلاح از این اقدام سر باز می زند ، قرار هست فردی مثل من تا آخر عمر از این وسیله ها استفاده کند با این مشکلات چگونه باید برخورد کرد ، آخه تولید خارجی هست فقط یک درست کردن بدنه افتاده دست مرکز محترم اینجوری با گوش ناسازگار و غیر قابل استفاده ، جای تعجب است اگر امکان راهنمایی باشد

با سلام دقیقا چیزی که همیشه تاکید می کنیم اینه سمعکی بگیرید که تمام برنامه هارو داشته باشه شاید مقداری گرانتر باشه ولی قراره این سمعک و حداقل تا 10 سال استفاده کنید.


متشکرم از لطفتون و دقتتون تو تعمیر سمعک. سمعک پدر بزرگمو دوتا جا بردم و گفتن نیم سوز شده و باید سمعک جدید بگیرید. کلینیک سمعک نجوا آوردم گفتن سمعک هنگ کرده بوده و بدون هیچ گونه هزینه ایی تعمیر کردن کاملا. درسته 2 ساعت تو مطب تو صف انتظار نشستم تا اقای دکتر پدر بزرگمو ویزیت کنن اما ارزششو داشت. بدون شک این همه بیمار منتظر تو مطبشون دلیلی داشت و این بود که اینجا خیلی دقیقن.

سلام و درود. معطلی به علت دقت بیشتر در ویزیت بیماران هست.در نهایت خداروشکر که راضی بودید.


بسیار مطالب آموزنده بود باتشکر از شما بابت آموزش این سمعک ها به زبان ساده و خیلی منظم

سلام. بسیار خوشحالیم که مقالات سایت برای شما و بقیه هموطنان عزیزمون آموزنده هست


سلام گفته شده ویدکس دیگه سمعک داخل گوشی تولید نمیکنه. آیا درست هست؟؟؟

تولید میکنه ولی بخاطر تحریم ها به ایران سمعک نمیده. سمعک اتیکن دانمارک ولی در کلینیک موجوده اونم دانمارکیه و همیشه موجوده و برای تعمیر هم بعدها دچار مشکل نمیشید


سلام. من شش ساله سمعک میذارم. مدل پشت گوشی از اینهایی که سیم نازک دارند. اگر بخوام داخل گوشی بذارم برای من میشه؟ کم شنوایی من عدداش رو 75 و 80 تقریبا.

سلام بله می تونید. سمعک های نامرئی بسیار ریز تا افت شنوایی 95 و ساپورت می کنن


سلام بنده سمعک زیمنس مدل داخل گوشی نیترو دارم. ایا سمعک نامرئی کوچکتر از این سمعک خودم وجود داره؟ سمعک خودم سرش قهوه ای پر رنگه. بیشتر رنگ سیاه مد نظرمه

سلام بله از این مدل سمعک خودتون کوچیکتر وجود داره. سمعک های اتیکن دانمارک، برنافن سوئیس و سونیک آمریکا صفحه بیرونی شون سیاهه و در حال حاضر 2023 کوچکترین سمعک نامرئی دنیا هستند و تا افت شنوایی 95 دسی بل پوشش دارن


من سمعک امریکایی دار و خراب شده آیا برای تعمیر قطعاتشو دارید بفرستم کلینیک نحوا؟


آیا سمعک پشت گوشی زرنا 9 برنافن یا ایکس 7 زیمنس دولتی دارید؟ قسطی هم می دید؟ بچه من الان 9 سالشه میتونه از داخل گوشی و نامرئی استفاده کنه؟ شنوایش 60 درصده

سمعک های جدید 2023 و رده بالا دولتی دیگر نداره. قسطی هم بله داریم. اگر سایز کانال گوشش کوچیک نباشه آقای دکتر مرادی میتونن براشون نامرئی تهیه کنن


. کودک من الان 3 سال داره آیا سمعکی هست که به تلویزیون وصل بشه؟ چون برنامه کودک خیلی دوست داره

سلام.سمعک های جدید برنامه بلوتوث دارند و به تمام وسایلی که بلوتوث دارند وصل میشه مثل تلویزیون و موبایل و غیره


سلام وقتتون بخیر. آیا اگر بخوام سمعک نامرئی استفاده کنم موقع ورزش کردن نمی افته؟ قیمت سمعک های نامرئی تون چقدره؟ میگن سوئیسی ها خوب ترن راست می گن؟

سلام. نه اصلا نمی افته چون با قالب تهیه میشه. قیمت شون در حال حاضر .در 1402 از 20میلیون به بالا موجود است. سوئیسی و دانمارکی ها بهترن


من سمعک نامریی گذاشتید برامون اصلا دیده نمیشه هیچکس تشخیص نمیده سمعک میذارم خیلی راضیم از صداش هم مرسی دکتر

سلام افت شنوایی هم خوب بود و هم کانال گوشتون جا دار بود. خداروشکر راضی هستید.


بهترین مطالبی بود که درباره سمعک خونده بودم. هیج جا درباره نسل و رده سمعک حرفی نمی زنند و چقدر مهمه این تیپ و نسل سمعک بخصوص در درک صدا تو محیط های شلوغ


دوتا سمعک هوشمند اتیکن ازتون گرفتم خداروشکر خیلی عالی میشنوم. خدا خیر بده دکتر مرادی رو

ممنونیم از لطفتون


ایا سمعک هوشمندی وجود داره که بتونه تو کلاس درس صدای معلم و فقط به بچه کم شنوا برسونه؟ و بقیه صداهارو ساکت کنه؟

درود. سوال شما سوال خیلی از والدین است. در نظر بگیرید بچه شما فقط داره صدای معلم و میشنوه و دانش آموز کناری کودک شما از بچه تون سوال میپرسه؟ چی میشه؟؟؟ پس این طرز فکر اشتباهه. بله هم در خود سمعک به وسیله تنظیم مدار میکروفون سمعک میشه کاری کرد بالای 90 درصد تمرکز سمعک بر صداهای معلم باشه و حتی با تجویز سیستم سمعک های بلوتوث دار میشه یدونه وسیله اندازه جعبه کبریت داد دست معلم که باعث میشه صدای معلم و خیلی خیلی واضح شنید و اگر کسی هم بغیر معلم حرفی زد بچه صداشونو متوجه بشه. تمامی اینهارو آقای دکتر مرادی براتون توضیح میدن.


سلام آیا سمعک های قابل شارژ زود خراب میشن؟


سلام . عرض ادب. بنده دوتا کودک دارم یکی 17 ساله و دیگری 7 ساله. میخوام براشون سمعک داخل گوشی هوشمند بگیرم که قبل از مدرسه به صداش عادت کنن. توی سایت نجوا دیدم سمعک more اتیکن مدل 2023 است و از سمعک برنافن سوئیسی هم مدل وایرون 2023 هست. آیا این دوتا سمعک موجود دارید و قیمت به چه صورت است؟ خیلی جاها پرسیدم و رفتم و حتی زنگ زدم میگن نداریم یا میگن گارانتی نداره

با سلام، بله بیش از 80 درصد سمعک های تجویزی در کلینیک نجوا به دو مدل بالا تعلق می گیره. این سمعک ها از 48 تا 64 کانال دارند و از نسل شش هوش مصنوعی بالاتر هستند و بر اساس شبکه مغزی کار می کنند. تمامی سمعک ها یسکال گارانتی و 10 سال خدمات کامل پس از فروش دارند. این مدل ها کاملا ضد آب هستند و بلوتوث مستقیم برای لب تاب و موبایل و تلویزیون دارند. قیمتشون بستگی به تیپش داره چون مثل ماشین ها چندین تیپ و مدل دارند مثلا در ماشین 206 سه تا تیپ 2 و 3 و 5 موجوده. این ها هم 5 تا تیپ دارند و قیمت هاشون فرق داره. اگر اقساط هم بخواید چون دوتا کودک دارید میتونید از 70 درصد پراخت نقد و 30 درصد اقساط 4 ماهه بدون بهره استفاده کنید


سپاس فراوان از راهنمایی های شما. بنده بیمار آقای دکتر هستم چون ایشون ایران نبودن اینجا پیام دادم. سمعک داخل گوشی و پشت گوشی دارم و از خود کلینیک سال 95 گرفتم. آیا الان جدیدترین مدل سمعک های داخل گوشی و نامرئی و حتی پشت گوشی 2023 که تو امریکا معرفی شدن دارید؟ برند اتیکن و برنافن و زیمنس و فوناک میخوام. آیا اقساطی هم مثل گذشته دارید؟

درود. بله تمامی مدل های 2023 برندها معروف و تاپ و داریم. بله همیشه اقساطی داریم . همشونم یک سال گارانتی دارن.


سلام و عرض ادب. ممنونم که جواب سوال بنده رو می دید. من 38 سالمه و از حدود 24 سالگی بخاطر تجویز اشتباه پزشک و خوردن دارو آزیترومایسین دچار کم شنوایی شدید دو گوشی شدم. از حدود 27 سالگی سمعک میذارم. حدودا 9 سال پیش یبار کلینیک نجوا اومدم. اون موقه خانم دکتر گروسی بنده رو ویزیت کردن و تاکید کردن سمعک ریک بذارم اما من داخل گوشی گذاشتم و اصلا راضی نبودم و کلا یک هفته گذاشتم و الان حدود 8 سالی میشه سمعک نذاشتم. اخیرا وزوز گوشهام خیلی زیاد شده و همون 9 سال پیش بهم گفتن اگر سمعک نذارم هم کم شنواییم بیشتر میشه هم وزوز گوشم. الان تو سایت مدل های سمعک و مقایسه کردن دیدم مدل وایرون برنافون سوئیس و مدل مور اتیکن دانمارک بالاترین امتیاز و گرفتن. ایا این سمعک های هوشمند به تلفن شیاومی وصل میشن؟ و بعد آیا اقساطی هم دارید؟

با سلام. از طرفی خوشحالیم بعد از 9سال متوجه شدید حرف متنخصص های نجوا درست بوده و از طرفی ناراحت هستیم که نتونستید استفاده کنید ازش. تجویز غلط مثل سایز کفش میمونه اگر شماره پا شما 40 باشه اگر کفش 39 یا 41 بپوشید نهابتا بعد یک روز دیگه کفش و کنار میذاردید. این سمعک هایی که اسم بردید 48 تا 64 کاناله هستند و . به تلفن همراه وصل میشن و مدل 2023 هستند و کاملا با هوش مصنوعی کار می کنند و اقساط هم داریم. این دوتا مدل هم برای بچه ها و هم برای بزرگسالان قابل استفاده هست و کاملا ضد اب هستند و باطری قابل شارژ هم دارند. همچنین تمام استایل های داخل گوشی و نامرئی و پشت گوشی دارند و برای هر نوع کم شنوایی قابلیت استفاده دارند.


با سلام خدمت عزیزان. بنده از چندین ماه پیش سایت نجوا را دنیال می کردم و کامنت های تک تک بیماران و میخوندم. دو هفته پیش مطب آقای دکتر مرادی مراجعه کردم . واقعا تمام تعریف هایی که کرده بودن صحت داشت و پرسنل بسیار دلسوز و مودب و باسواد داشتن. فضای کلینیک و نظم و همه چی عالی بود. آرزوی من و خانمم این بود برای دخترمون سمعک نامرئی داخل گوشی بذاریم که خداروشکر آقای دکتر براشون تجویز کردن و خیلی ریز و کوچیک بود.خیلی صداش عالیه و دخترم علیزغم اینکه سمعک قبلیشو به زور میذاشت اما این سمعک و به زور از گوشش در میاریم و خیلی باهاش اعتماد بنفس گرفته. صدای تلویزیون دقیقا مثل ما میشنفه اما قبلا باید صداشو خیلی بلند می کردیم. صدای پشت سر و صدای دور و عالی میشنفه اما سمعک قبلی باید حتما نگاه می کرد و لب خونی می کرد. خواستم به عنوان یک پدر به بقیه پدر و مادرها بگم حتما به این کلینیک مراجعه کنید چون خیلی چیزیهایی که به ما تو این 8 سال گفته بودند بسیار ناقص و حتی اشتباه بود. وقت های ویزیت آقای دکتر یکم زیاده ولی ارزششو واقعا داشت . خدا پشت و پناه تمامی بچه هاب کم شنوا و بیمار باشه. آمین یا رب العالمین.

با سلام. خداروشکر که اون چیزی که میخواستید حاصل شده. بدون شک آقای دکتر مرادی دلسوز 100 درصدی تمام بچه ها هستن و از تمام وجود براشون مایه میذارن. از حدود 11 سال پیش بنده رابط بین بیماران از طریق سایت کلینیک هستم و همیشه بیماران و بخصوص والدین راضی بودن


سلام وقتتون بخیر، ببخشید من کارمند هستم بر اثر ابتلا به کرونا وعفونت شدید گوش شنوایی در حد 35درصد که دکتر بهم گفته اگ عمل نشه کاملا شنوایی از دست میره یکی از گوشام عمل کردم ولی بهبودی در شنواییم ندیدم فعلا باردارم عمل نمیتونم میخاستم بپرسم من برای سمعک باید چکار کنم باید تحت نظر پزشک سمعک بزارم واینکه چ سمعکی استفاده کنم که برای من کارمند مناسب باش شهرستانم باید حتما حضوری بیام؟

با سلام. اگر میخواهید نامرئی باشه باید حتما تشریف بیارید که از گوشتون قالب بگیریم. شما حتما باید فیزیوتراپی عصب گوش هم براتون انجام بشه که شنوایی تون و بهتر کنه و چون کرونا گرفتید خونرسانی حلزونتون ضعیفه و باید اصلاح بشه. بهترین نوع سمعک سمعک های بلوتوث دار هستند و بخصوص مدل های اتیکن دانمارک و برنافن سوئیس و فوناک سوئیس


سلام وقتتون بخیر جسارتا یه سمعک هوشمند هوش مصنوعی میخاسم که تمامی امکانات مثل بلوتوث دار و خیلی چیزای دیگ رو داشته باشه، حدود قیمتش چند هست بعد باید حتما حصوری تشریف بیاریم تهران یا اینکه توی شیراز نوار گوش بگیرم براتون بفرسم کفایت میکنه، البته اگ حصوری بیام بهتر هس که بیام خدمتتون، بعد اقساطی هم کار میکنید؟؟ صمانت چی میخاد؟

با سلام. در حال حاضر از دونه ایی 21 میلیون هست به بالا. طبق نوار گوش قابل تنظیم است و سپس برنامه مورد نظر برای شما ارسال می شود و م توانید تلفن تونو به سمعک وصل کنید. در مرحله بعد اقساط شامل 65 درصد نقد و مابقی 3 تا 4 تا چک می شود که هر ماه پرداخت باید شود و بدون بهره است


سلام. امروز تو اینترنت سایت نی نی سایت دیدم چندتا مادرا گفتند که آقای دکتر مرادی برای کودکان حتی 4 سال هم میتونن سمعک تجویز کنند. کودک من شهریور 5 سال میشه و الان پشت گوشی فوناک رده 90 رو گوششه. آیا این سمعک های جدیدن و مدل شون چقدر از سمعک مهسا دخترم بالاتره؟ بخصوص تعداد کانالشون. بعد آیا این سمعک های هوشمند خودشون همه صداهارو تنظیم می کنند؟ و بلوتوث دارند؟ اگرم قسطی داردی میشه بگید چک یا سفته چی قبول می کنید؟ اگر پول هرچی باشه میدیم که بشه سمعکش کاملا نامرئی بشه؟

سلام پدر مهربان مهسا. مدل و نسل این سمعک ها 2023 هست و از 48 تا 64 کانال دارند. بله قسطی داریم. سمعک کودتون 24 کاناله هست و بدون شک این سمعک ها خیلی بالاتر هستند. کمپانی فقط چک قبول می کنه و اگر سایز کانال گوشش خوب باشه اقای دکتر مرادی براشون نامرئی میسازه و بلوتوث هم دارند.


سلام. من از 3 سالگی سمعک میذارم. داداشمم کاشت حلزون شده. الان 23 سالمه. میخوام سمعک هوشمند نامرئی بذارم از اینهایی که توسایتتون نوشتید مدل 2023 و با هوش مصنوعی کار می کنه. آیا میتونم نامرئی بذارم یا باید همچنان پشت گوشی بذارم. میتونید برامون قسطی کنید؟ سوالی که خیلی ذهنمو درگیر کرده اینه اگر از صدای سمعک خوشم نیاد می تونم پس بدم؟

سلام اگر افت شنوایی تون تا 95 دسی بل باشه می تونیم براتون نامرئی بذاریم. بله مدل های 2023 الان برنافن سوئیس و اتیکن دانمارک و فوناک سوئیس موجوده. لقساطی هم داریم بله. تا 14 روز اگر از سمعک به هر دلیلی ناراضی بودید می تونید سمعک را مرجوع کنید و فقط هزینه قالب/ پوسته و مواد مصرفی از شما گرفته می شود و مابقی براتون توسط کمپانی واریز میشه


هرحا رفتم میگن سمعک نامرئی به افت شنوایی شما نمی خوره آیا واقعان این همه پیشرفت علم نتونسته یک سمعک نامرئی بسازه؟

سلام. اکثر بیماران ما افرادی هستند که دقیقا حرفای شمارو میزنن. مگر میشه در سال 2022 و 2023 سمعکی ساخته نشده باشه که نامرئی باشه. متاسفانه کم لطفی می کنن در حق بیماران و بخصوص خانمم ها. در کلینیک شنوایی نجوا برای بیمارانی که حتی یکم کاندید باشن سمعک نامرئی میسازیم بدونه هیچ گونه بهانه ایی


سلام اقای دکتر راست میگن سمعک های هوشمند وزوز گوش درمان می کنن؟

سلام بله مدل های 2023 برنامه وزوز خیلی خوبی دارند بخصوص برندهای اتیکن دانمارک و برنافن سوئیس. حتما اگر راه تون دوره و نمی توانید در جلسات درمانی وزوز گوش .حضور داشته باشید حتما از این مدل سمعک استفاده کنید. اگر بیمار کم شنوایی هم داشته باشه خرید این سمعک یک تیر و دو نشانه.


ممنونم بابت مطالب خوبتون. مادرم بخاطر کرونا گوشاش حدود 60 درصد کم شنوایی پیدا کرد و وزوز گوش گرفت تو گوش راست. اون موقع براشون یک سمعک پشت گوشی تهیه کردیم. اما خیلی ازش ناراضی بود. مطالب سایت و نظرات افرادی که سمعکی داشتن و خوندم دیدم باید دوگوشی باشه حتما و نوعش هوشمند باشه. مادر من خیلی اجتماعی هستن و خیلی تو کلاس های مختلف شرکت می کنند آیا میتونیم براشون داخل گوشی بذاریم؟ بعد نوع هوشمندی و نسل سمعک و باید خودمون انتخاب کنیم یا دکتر انتخاب می کنه؟

خیلی اشتباهه اگر سمعک یک گوشی برای کم شنوایی دوگوشی تجویز کرد. بدون شک با دو گوشی صداها رو مثل قبلا میشنون. داخل گوشی هم میشه بله و نسل سمعک و نوع هوشمندی و آقای دکتر مرادی انتخاب می کنند. هرجه بیمار فعال تر باشه مثل دانش آموزا و دانشجوها و وکیل ها و .... بهتره سمعک رده بالاتر بذارن. چون هرچه سمعک رده بالاتر باشه درک گفتار تو جای شلوغ بهتر میشه


با سلام. بنده برای کودک 2 ساله خود قصد خرید سمعک دارم. چندتا سوال دارم. اگر ممکنه چواب بدید. ایا سمعک هوشمند رده بالا واقعا بهتره. یا فقط آپشن های الکی داره که بدرد بچه نیمخوره؟ ایا می تونیم داخل گوشی و نامرئی براش بخریم؟ اگر اینها خراب بشن کلینیک قطعاتشونو دارن؟ من کارمند هستم آیا امکان پرداخت اقساطی هست؟ چون دسته چک دارم

سلام. هرچه رده و نسل سمعک بره بالا تعداد کانال سمعک بیشتر میشه و باعث میشه صدا صاف تر و زلال تر بشه بخصوص تو جاهای شلوغ و جاهایی که چند نفر حرف می زنن. داخل گوشی از سن 4 تا 5 سالگی به بعد میشه تجویز کرد. کلینیک نماندگی رسمی 14 برند معتبر سمعک اروپایی و امریکاییه و تمام خدمات با کلینیکه. بله اقساطی هم داریم. 60 تا 70 درصد نقد مابقی 4 تا 5 عدد چک


من قبلا چندین مرکز مراجعه کرده بودم و همش میگفتن نمیتونیم برات نامرئی بسازیم و خیلی ناامید بودم و سراین مساله دلم نمیخواست سمعک بزارم چون اهرش برام مهم بود و سرکار اصلا نمیخواستم همکارام متوجه بشن چون اقا هستم و خب همه چی درمعرض دید بود و تااینکه توی اینترنت یه روز خیلی جستوجو کردم و شمارو پیدا کردم وقتی اومدم گفتن برات قالب میگیریم و بهت خبر میدیمو هفته پیش تماس گرفتن و من الان خوشحالترینم ممنون از شما


با سلام. خواستم از آقای دکتر مرادی خیلی تشکر کنم. بچه من دقیقا 3 سال تو کرمان گفتار درمانی میشد و وضوح گفتار خیلی بد بود. ایشونو آقای دکتر گدری معرفی کردن و وقتی کلینیک تهران رفتیم فرمودن کم شنوایی داره و باید سمعک بذاره. با کمک ایشون و آقای دکتر محبی فوق تخصص مغز کودکان که تو تیم آقای دکتر مرادی بودن به 4 ماه نکشید وضوح گفتار بچم از 20 درصد به 90 درصد رسید. ماهی 12 جلسه هستی رو میبردیم گفتار درمانی ولی الان شده ماهی 4 روز. من از این تعجب می کنم چرا باید تا اینحد تشخیص اشتباه تو کرمان مارو عذاب بده. به عنوان مادر کودک کم شنوا به والدین دیگر توصیه می کنم حتما یک بار تو این کلینیک تست بدن و حرف های اقای دکتر مرادی و آقای دکتر محبی و بشنون

بسیار ممنونیم از کامنت زیباتون. اگر هر پزشکی بخصوص در کودکان تمام تلاششو و تمام توانشو نذاره بدون شک خیانت در حق کودک کرده. تمام وجود ما درمان بچه های کم شنواس. به امید روزی که والدین بچه ها با خیال راحت ببینن که بچه شون کاملا شنواییش خوب شده


من یه جفت داخل گوشی هوشمند ازتون گرفتم طبق تجویز خودتون ، واقعا تفاوتش با سمعکهای قبلیم خیلی زیاده و تاحالا هیچ وقت انقد راضی نبودم از سمعک. الان صدای تلویزیون مثل بقیه رو 12 میذارم. سمعک هامو به موبایلم وصل کردن به همین خاطر صدای تلفن و خیلی خوب میشنوم. با سمعک های قبلی اصلا نمی تونستم با نامزدم حرف بزنم و فقط پیامک می دادیم. دیگه تو مویابلم صدای فیلم و آهنگ هارو قشنگ میشنوم . هزار بار ممنونم ازتون

سلام آقای ملاپور. خداروشکر که شما راضی هستید. امیدواریم بتونیم برای همه افراد کم شنوا این رضایت و حاصل کنیم


سلام خدمت اقای دکتر مرادی. من بخاطر یک سری مسائل شخصی نمی خواستم خانوادم و همکارانم متوجه بشن که از سمعک استفاده کردم. 4 تا کلینیک دیگه رفته بودم و همکی گفتن یا سمعک نامرئی نداریم یا نمیشه براتون ساخت. آقای دکتر گفتن براتون میگم طراحی کنن اگر دوس نداشتید مرجوعش کنید. همیشه اطمینان باعث شد به هیج جایی دیگه فکر کنم. علیرغم اینکه از تبریز آمده بودم و تو خود تبریز کلی از این کلینیک ها بود.یک ماه پیش سمعکامو از کلینیک نجوا گرفتم و بسیار راضی هستم بابت ظاهر نامرئی و خوبش . تا الان هیچ کسی متوجه نشده که از سمعک استفاده می کنم حتی خواهر برادرامم متوجه نسدن من سمعک میزارم.

با سلام اقای سنایی. اگر واقعا درمانگر دنبال کمک به بیماره باید همیشه بیمارو مقدم بر خودش بدونه. شما و خیلی های دیگر به سایز سمعک حساس هستید و واقعا فقط میخواید نامرئی باشه. حالا اگر استرس اینم داشته باشید که نکنه بزرگ دربیاد و کلی پول بدم و بعدا استفاده نکنم باعث میشه حداقل چند سال شنوایی تون هی تاخیر بیفته و افت شنوایی تون بیشتر بشه. به همین دلیل تو کلینیک نجوا آقای دکتر به بقیه متخصصین کلینیک نجوا تاکید کردن که حتما به بیمارها بگن اگر از سمعک راضی نبودن چه از لحاظ ظاهر و اندازه چه از لحاظ کیفیت صدا.تا 14 روز بیمار می تونه سمعک و مرجوع کنه و فقط هزینه مواد مصرفی از بیمار گرفته میشه


سلام. تشکر فراوان بابت مطالب روان و واضح تون. من تو رزمایش موج انفجار منو گرفت و گوشام هر کدام 50 درصد ضعیف شد و وزوز گوش چپ گرفتم. میخوام سمعک بذارم ولی فقط میخوام نامرئی باشه. هزینش هرچی باشه میدم. دوسه جا رفتم گفتن سمعک نامرئی رنگ سیاه نداریم. تو سایتتون نوشته موجوده. ایا میتونم شکل این سمعک و ببینم؟ مثل قبلا میتونم صداهای دورم بشنوم؟ آیا برنامه وزوز دارن؟ ممنون میشوم ابهامات بنده رو جواب بدید.

سلام انشالا کمک تون کنیم که مشکل تون برطرف بشه. در اینکه بشه سمعک نامریی ساخت هیچ شکی نیست. اما باید سایز گوشتون توسط متخصصین ما ویزیت بشه. کاملا مثل گذشته میتونید صداها رو خوب بشنوید. برنامه وزوز تو مدل های 2022 و 2023 هستش. برای دیدن سایز و انداه واقعی باید به کلینیک مراجعه کنید تا سایز واقعی شو مشاهده کنید


سلام. بخاطر توضیح های قشنگ تون خیلی تشکر میکنم. برای یه بار فهمیدم سمعک چیه و قیمتاش از کجا میاد. من از سال 88 سمعک میذارم پیسوته. سمعک الانم ریساند هست دانمارکیه. اگر بخوام سمعک هوشمند نامرئی بذارم میتونم سمعک و تست کنم؟

سلام بله میتونید تست کنید تا 14 روز. به شما مارک برنافن سوئیس و پیشنهاد میکنم و اتیکن دانمارک چون این دوتا برند صداشون خیلی شبیه هست به سمعک خودتون


من سمعک امریکایی میخاستم میشه راهنمایی بفرمایید ایاالان هست داخل ایران؟

سمعک های داخل گوشی که تولید آمریکا هستند شامل سمعک های سونیک، سمعک بلتون و سمعک استارکی و در نهایت سمعک یونیترون است که کانادایی-آمریکایی است. بله در کلینیک موجود هستند


سلام وقت شما بخیر و خوشی باشد. بعرض می رساند که یک سمعک دارم مدل فوناک چند وقتی است که قدرت شنواییش خیلی کم شده است و خواهش مند است اگر امکان تعمیر دارد ادرستان را لطف کنید برایم بفرستید. ازانجایی که کارگر هستم و در عسلویه کار میکنم ان را بدهم یکی از افراد ساکن تهران بیاورد برا تعمیر. متشکرم

بله مشکلی نیست با شماره تلفن مطب 09109259377 هماهنگ کنید


آیا کسی که یک گوشش سالم است و گوش دیگر کاملا نمی شنود، می‌تواند از روش کاشت سمعک قابل کاشت نامرئی استفاده کند؟راهنمایی ام کنید


سمعك واقعا عاليه كيفيتش خيلي خوبه و پدرم خيلي راضيه ممنون از شما بابت كار خوبتون

خداروشکر آقای جعفری تمام فکر و ذهن آقای دکتر اینه بیماران کم شنوا مشکلشون حل بشه


سلام. یک دختر من بیست سال عمر دارد ادرس شما کجا است تا سمنان

تشریف بیارید مطب نشونتون می دهند اندازه سمعک نامرئی رو


سمعک نامرئی از کلینیک نجوا گرفتم خیلی ریزه. خداروشکر دیده نمیشه.خیلی اذیت می شدم از وقتی همه ماسک میذاشتن. الان دیگه مشکلم حل شده. از آقای دکتر مرادی خیلی تشکر میی کنم برای من خیلی وقت گذاشتن. خدا خیرشون بده

خداروشکر که تونستیم کمک تون کنیم. هر بیماری سمعک نامرئی بخواد براش درست می کنیم


من خودم سمعک داشتم ولی خیلی کوچیک نبود. آقای دکتر مرادی بهم قول دادن که نامرئی در میاد و همینطورم شد. خیلی خوشحالم که این همه راه از ساری تا تهران رفتم

خوشحالیم خانم رضایی که سمعک تون دقیقا همون چیزی شد که می خواستید


سلام خسته نباشید ممنونم بابت تمام اطلاعات مفیدتون ببخشید برای پدرم که سنشون ۸۶ ساله چه نوع سمعکی پیشنهاد نیفرمائید و هزینه ی اون چقدره و قبلش باید چیکار کنیم ما که سنندج هستیم باید حتما جهت انجام کار بیایم تهران؟؟ ممنون میشم جواب بدید

یروز از قبلش هماهنگ کنید کافیه. باید بیمارتون حتما باشه که آقای دکتر قالب گوش بگیرن ازشون


با عرض سلام و تشکر ،راهنمائیتان واقعا جامع و کامل و صادقانه هست خیلی خیلی ممنون از انتشار این راهنمای سمعک ،تمام موارد مورد نظر بیمار یا مشتری لحاظ شده است

خداروشکر که مفید بوده براتون


سلام و وقت بخیر از ابادان بی صاحب مزاحم میشم من هم بعلت کم شنوایی سمعک دارم و تقریبا از سمعکم راضی نیستم بخاطر اینکه مدام ولوم سنگ را برای شنیدن تنظیم میکنم بیرون از منزل که میرم با آنکه ولوم در حالت آخر صداست صدای کمترین باد ازیتم میکنه بتازگی قسمت عصایی شکل رابط دستگاه اصلی باشلنگ شکسته و نمیتونم از سمعک استفاده کنم اگر این قطعه را دارید بمن خبر بدید ممنون میشم

سلام اصلا نگران نباشید سمعک تونو بفرستید کلینیک براتون درست می کنیم. واسه تنظیمم بهتره خودتون باشید که قشنگ تنظیم بشه


سلام خیلی خوشحالم که میتونم برای همسرم کاری بکنم اوواقعا ازاینکه یک حرفوبارها تکرارکنیم خسته شده گوش همسرم سنگینه وصداروخیلی ضعیف میشنوه گوش سمت چپش نمیشنوه دوست دارم تاتولدش این کاروبراش انجام بدم تااونم صداهاروراحت بشنوه واینکه شرایطی بودنش بزرگترین کمک برای منیکه دستم خالیه امیدوارم بتونم سوپرایزش کنم

حتما ماهم کمک تون می کنیم. هدف ما انتقال درست اطلاعات و بهترین نوع سمعکه


از راهنمائی و مشاوره عالی شما متشکرم

خیلی خوشحالیم که راضی هستید


سلام و عرض ادب. آقای دکتر مادر بنده از چند سال پیش مشکل شنیدن شون خیلی زیاد شده. چون بچه های مادر همگی خارج از ایران هستن. همگی با تلفن با مادر حرف می زنیم و تو چند ماه گذشته اصلا حرفای مارو متوجه نمیشه و هرچی میگیم یه چیز دیگه میگه. میدونم کم شنوایی ش زیاد شده. به همین خاطر سرچ کردم و کلینیک شمارو انتخاب کردم. برای سمعک گذاشتن کدام برندو توصیه می کنید؟ آیا می تونم از کانادا براشون تهیه کنم و شما تو ایران براشون تنظیم کنید؟

با سلام. قیمت سمعک در ایران همیشه حدود 70 دصد کمتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی است و علت اینه سمعک در ایران قبلا با دلار 4200 وارد میشد و الان با دلار 16 هزاری. اما شما اگر بخواهید از کانادا بگیرید باید دلار 50 هزاری هزینه کنید. پس سمعک در ایران خیلی قیمتش کمتره. کلینیک نجوا نماینده تمامی کمپانی های سمعک در ایرانه. اما بهترین خدمات برای سمعک های برنافن سوئیس و اتیکن دانمارکه


سلام وقت بخیر.. آیا سمعک نامرئی که بیرونش مشکی باشه وجود داره؟من از یه جا پرسیدم گفتن توی ایران نیست.اگه هست قیمتش چنده؟برای کسیکه SRT گوشش ۵۰ هست مناسبه؟

با سلام تنها در کلینیک نجوا سمعک نامرئی موجوده. مدل های برنافن سوئیس و اتیکن دانمارک موجوده. از دونه ایی 28 میلیون هست به بالا