مدل پایه

Ergo

یک سمعک قابل برنامه ریزی و کامل است که از استاندارد بالایی برخوردار می باشد . استفاده از این سمعک بسیار آسان بوده و ظاهر زیبایی دارد . در کوتاه ترین زمان ، قابل تنظیم می باشد و با ارائه صدایی صاف و شفاف رضایت بیمار را در جلسه اول تنظیم بدست می آورد.

Tego pro

مردم می خواهند سمعکی بخرند که به نسبت پولی که پرداخت کردند، بیرزد!”

برای اینکه یک سمعک در رده قیمتی خود موفق باشد، باید تمام راهکارها و قابلیت های مهم سمعک ها را دارا باشد و البته بهتر است که این راهکارها اتوماتیک باشند تا در نهایت سادگی بیشترین کارایی را برای فرد بوجود آورند. البته تنظیم آسان نیز یکی از مهمترین عوامل موفقیت است!

تمامی این امکانات در سمعکی به نام “Tego” از کمپانی اتیکن گردآوری شده است و توانسته در بین سایر محصولات کمپانی های دیگر مانند “طلایی” بدرخشد!

نسل دوم (هوش مصنوعی)

Get

آیا شما به افزایش قدرت شنوایی تان در بیشتر موقعیت های روز با استفاده از یک رویکرد با کیفیت و جدید تمایل دارید؟
برخورداری از حس شنوایی برای برقراری ارتباط و تعامل و مشارکت با دیگران در خانه و حتی در محیط های پر سروصدا ضروری است. در شرایطی که شدت صدا کم است و یا شما به صدای مطلوب تری نیاز دارید تا بتوانید در گفتگویی شرکت کنید، شرایط شنیداری برایتان دشوار می شود.
سمعک Get
سمعک Get ترکیبی از اخرین فناوری های کمپانی اتیکن است. استفاده از تکنولوژی RISE، برخورداری از صدایی صاف و راحت را تضمین می کند و به شما اجازه می دهد تا بر اصوات مورد نظرتان تمرکز کنید.

راهکار مناسب برای شما!
بسته به نیازهای شما، شنوایی شناس به شما کمک می کند تا ظریف ترین و راحت ترین سمعک را انتخاب کنید. سمعک Get شامل طیف وسعی از انواع مدل ها و رنگ ها است که مطابق با رنگ پوست و موی شما قابل سفارش است.

Hit

مناسب‌ترین انتخاب برای مدد جویانی است که به دنبال بهترین گزینه با صرف کمترین هزینه هستند.

Hit  در مقایسه با سمعک‌های هم سطح خود  بهترین کیفیت صوت را پهنای باند  8 kHz، ویژگی‌های  اتوماتیک پیشرفته و پوسته‌ای زیبا و ظریف ارائه می‌کند.

با عرضه دو خط تولید کامل  Hit و Hitpro و طیف وسیعی از مدل‌ها، انعطاف‌پذیری لازم به منظور تجویز برای تقریباً  تمام  اشکال کاهش شنوایی فراهم می‌گردد.

Hit با 10 مدل متنوع ، 10 رنگ جذاب ، دو سطح قیمتی متفاوت و مدل فوق العاده باریک پاور با محدودة پوشش 110dB HL  خط تولید سمعک‌هایی که برمبنای جدیدترین تکنولوژی روز، پلات فرم  RISE ، هستند را تکمیل می‌کند.

Hit موارد زیر را ارائه  می‌دهد:

 • بهترین کیفیت صوت درمقایسه با سمعک‌های هم رده با پهنای باند وسیع؛ پلات فرم RISE و مدل RITE
 • ویژگی‌های اتوماتیک پیشرفته در پرسرعت‌ترین پلات فرم
 • دو خانوادة کامل شامل RITE ، BTE ، سمعک‌های سفارشی، و مدل جدید پاور
 • دو سطح قیمتی متفاوت

فیتینگ آسان

فیتینگ بدون سیمcordless) )و نرم افزار جدید فیتینگ منجر به ساده و کوتاه شدن جلسات فیتینگ و ایجاد زمان بیشتر برای مشاوره و توجه به نیازهای مدد جو شده است.

در مجموع Hit با ویژگی‌های شناخته شده راه حلی ساده و مطمئن است که کاربر می‌تواند به سادگی به آن عادت کرده و با آن زندگی کند!

Hit Pro

Hit pro  مناسب‌ترین انتخاب برای مدد جویانی است که به دنبال بهترین گزینه با صرف کمترین هزینه هستند.

Hit pro  در مقایسه با سمعک‌های هم سطح خود  بهترین کیفیت صوت را پهنای باند  8 kHz، ویژگی‌های  اتوماتیک پیشرفته و پوسته‌ای زیبا و ظریف ارائه می‌کند.

با عرضه دو خط تولید کامل  Hit و Hitpro و طیف وسیعی از مدل‌ها، انعطاف‌پذیری لازم به منظور تجویز برای تقریباً  تمام  اشکال کاهش شنوایی فراهم می‌گردد.

Hit pro با 10 مدل متنوع ، 10 رنگ جذاب ، دو سطح قیمتی متفاوت و مدل فوق العاده باریک پاور با محدودة پوشش 110dB HL  خط تولید سمعک‌هایی که برمبنای جدیدترین تکنولوژی روز، پلات فرم  RISE ، هستند را تکمیل می‌کند.

pro Hit موارد زیر را ارائه  می‌دهد:

 بهترین کیفیت صوت درمقایسه با سمعک‌های هم رده با پهنای باند وسیع؛ پلات فرم RISE و مدل RITE

 دایرکشنالیتی تطبیقی و ویژگی‌های اتوماتیک پیشرفته در پرسرعت‌ترین پلات فرم

 دو خانوادة کامل شامل RITE ، BTE ، سمعک‌های سفارشی، و مدل جدید پاور

 دو سطح قیمتی متفاوت

فیتینگ آسان

(cordless) و نرم افزار جدید فیتینگ منجر به ساده و کوتاه شدن جلسات فیتینگ و ایجاد زمان بیشتر برای مشاوره و توجه به نیازهای مدد جو شده است.
در مجموع Hit pro با ویژگی‌های شناخته شده راه حلی ساده و مطمئن است که کاربر می‌تواند به سادگی به آن عادت کرده و با آن زندگی کند!

نسل سوم (هوش مصنوعی)

Ino Pro

Intiga

-کوچکترین سمعک تمام وایرلس دنیا
-پذیرش سمعک از سوی کاربر در سطحی کاملا جدید 
-رضایت و مزایای بیشتر و اثرات ثانویه و جانبی کمتر نسبت به سمعک های رده های پیشین
-موجود در سه سطح عملکردی (10 و8 و 6)
سمعک intiga به نحوی طراحی شده است تا لذت بردن کاربر از این وسیله کمک شنوایی را به حداکثر رسانده و مدت زمان مورد نیاز و هم چنین میزان تلاشی که باید در جهت انطباق با صدای تقویت شده سمعک صورت گیرد را به حداقل برساند.
ظاهر ظریف و پردازش کاملا خودکار، باعث شده است سمعک intiga برای کاربر و اطرافیان نامریی باشد. این سمعک پشت گوش قرار گرفته و یک سیم رسیور نامریی دارد و بلندگو آن از لحاظ ارگونومیک به شیوه ای ساخته شده است که باعت استفاده از یک تنظیم راحت در طول روز می شود. سطح پوسته این سمعک یک دست است و روی این سطح برای جلوگیری از جلب توجه از هیچ دکمه برنامه ای استفاده نشده است.
سمعک intiga بهترین کیفیت صوتی را ارائه می کند!
این سمعک با برخوردار از قدرت پردازش دو گوشی بی سیم از قدرت مغز در پردازش اصوات حمایت می کند و قدرت تمایز اصوات و پیگیری مکالمات را هم به صورت حضوری و هم از طریق تلفن، بهبود می بخشد و باعث بخشیدن عمق به موسیقی، فیلم و برنامه های تلویزیون می شود.    
*پذیرش: همه تکنولوژی ها در سمعک INTIGA دست به دست هم داده است تا لذت استفاده از سمعک در بار اول به بیشترین مقدار  و تلاش برای تطابق با صدای تقویت شده به کمترین مقدار برشد.
*عملکرد: ارائه کیفیت و وضوح صدا باعث شده است سمعک INTIGA درک گفتار را از همان اولین لحظات استفاده از سمعک، افزایش دهد

نسل چهارم (هوش مصنوعی)

Ria2 Pro

عملکرد عالی!
فناوری حامی مغز
زمانی که شما به دنبال یک راهکار شنوایی هستید، بیشتر به میزان تقویت اهمیت می دهید که صرفا صداها برایتان بلندتر شود که به دلیل افت شنوایی شما است.
دو گوش با هم کار می کنند تا منشا و منبع صوت را مشخص کنند و به شما کمک کنند تا بتوانید آنچه را که برای شنیدن می خواهید، انتخاب کنید. گوشها اصوات را جمع آوری کرده و سپس آنها را به مغز ارسال می کنند، که در آنجا این اصوات به معنا تبدیل می شوند. زمانی که شما مبتلا به کم شنوایی هستید، برای جمع آوری اطلاعات موجود در اصوات به سمعک نیاز دارید تا بتواند این اطلاعات را به مغز ارسال کند. هر چقدر که مغز شما اطلاعات جزیی تری دریافت کند شناسایی و درک شنیده های شما را آسان تر می کند.

کیفیت صدای عالی برای شنیدن بهتر!
سمعک Ria2 شرکت اتیکن کیفیت صوت مطلوبی را ارئه می کند و اصوات را در الگوی طبیعی حفظ می کند تا شنوایی را آسان و واقعی سازد.
دلیل اصلی ارائه کیفیت صوتی عالی در سمعک Ria2 ، تراشه ریز اما بسیار قدرتمند پردازش صدا به نام Inium Sense است. این تراشه سمعک Ria2 را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از اصوات مختلف را پردازش کند، اطلاعات بیشتر و با کیفیت بالاتری را به مغز ارسال کند. این موضوع به شما کمک می کند تا مکالمات را حتی در شرایط نویزی، بهتر بشنوید.

راهی آسان برای ارتباط مستمر!
تکنولوژی استریمر connectline سمعک شما را به یک هدست بی سیم تبدیل می کند تا شما بتوانید بدون افت کیفیت صوت، به تمام دستگاه های مورد نیازتان متصل شوید. از شنوایی شناس خود بخواهید که شما را با connectline آشنا کند.
نکته اصلی که زندگی را با وجود کم شنوایی خسته کننده می کند، تلاش زیاد برای شنیدن است. مغز سیگنال های کمتر و ضعیف تری را دریافت می کند، بنابراین شما مجبور هستید برای فهمیدن اصوات، بیشتر تمرکز کنید.

ایجاد یک تصویر صوتی کامل!
سمعک Ria2 قدرت پردازش محدوده وسیعی از جزییات صوتی را دارد، بنابراین به شنوایی راحت تر و متمرکزتری منجر می شود. هم چنین اعوجاج و فیدبک را نیز کاهش می دهد.
می توانید سمعک Ria2 را از بین رنگ ها و سبک های مختلف را مطابق با سلیقه تان انتخاب کنید.

Nera2 Pro

راهکاری اختصاصی برای فرد کم شنوا!
هر فردی اصوات را به صورت متفاوتی می شنود. شیوه درک اصوات و تفاوت های ظریف آنها منحصر به فرد است. به همین علت است که شما از وسیله کمک شنوایی که مطابق با نیازهای شما تنظیم شده باشد، بیشترین بهره را خواهید برد.
از تنظیمات عالی در جهت لذت بردن از حس شنوایی و دنیای خود استفاده کنید!
شنوایی شناس بر ساختن تصویر کاملی از زندگی شما که شامل موقعیت های معمول زندگی و  موقعیت هایی که باید در آن نقش فعال تری ایفا کنید، تمرکز می کند. سمعک Nera2 بعد از تنظیم توسط شنوایی شناس ، به شما این امکان را می دهد تا از کیفیت عالی صوت و درک گفتار با خستگی کمتری لذت ببرید. این تکنولوژی به شما کمک می کند تا شرایط شنیداری بهتری را در موقعیت های پر چالش تجربه کنید.

این شیوه تنظیم منحصر به فرد برای مراقبت های شنوایی شخصی طراحی شده است. سمعک Nera2 برای برآورد نیازهای شنوایی شما و مطابق با سبک زندگی ایده آل شما طراحی شده است و شما را قادر می سازد تا در طول روز به آسانی با دیگران تعامل کنید.

همواره با سایرین مرتبط باشید!
هیچ احساسی شبیه اینکه با جهان اطرافتان در تماس باشید نیست، سمعک Nera2 به همراه Connectline، به شما اجازه می دهد تا با استفاده از تکنولوژی بی سیم، آزادانه ارتباط برقرار کنید.
تکنولوژی Connectline، جریان صوت را از دستگاه هایی مانند تلفن یا تلویزیون مستقیما به Nera2 می فرستد، نصب و استفاده از آن نیز آسان است.
به کارگیری گروهی از فناوری های منحصر به فرد که تا پیش از این هرگز در این رده به کار نرفته است، سمعک Nera2 را به بهترین سمعک خانواده سمعک های متوسط کمپانی اتیکن تبدیل کرده است.
سمعک Nera2 با ترکیب یکپارچه عملکرد طبیعی مغز و گوشها، به شما درک روشنی از مکان منبع صوت می دهد.
میکروفون های دایرکشنال یکپارچه به شما این آزادی را می دهد که بر اصواتی که برایتان مهم تر هستند، تمرکز کنید. سمعک  Nera2 تجارب شنیداری را با استفاده از عملکرد سیستم جلوگیری از فیدبک افزایش می دهد.

سمعکی با درجه اطمینان بالا!
سمعک Nera2 به علت طراحی خاصی که در آزمایشات پیچیده به اثبات رسیده است در هر شرایط آب و هوایی کار می کند. اجزا سمعک یکپارچه و بدون درز است که مانع از ورود آب، گرد و غبار و دبریس می شود. همه اجزای اصلی در برابر رطوبت مقاوم شده اند.

Alta2 Pro

سمعک Alta2 بهترین محصول اتیکن است!
سمعک آلتا2 بر اساس پیشرفته ترین فناوری شرکت اتیکن ساخته شده است و بهترین شرایط شنیداری را مهیا می کند. طیف وسیعی از ویژگی در کنار هم قرار گرفته اند تا کیفیت صوت را افزایش داده و خستگی شنیداری را کاهش دهند. به طور خلاصه، آلتا2 بهترین سمعک کمپانی اتیکن تا به امروز است.

منحصرا برای شما طراحی شده است!
در صورتی که مشخصات واضحی از خودتان بدهید و معین کنید که شنیدن چه صداهای برای شما در اولویت است، متخصص شنوایی می تواند به شما این اطمینان را بدهد که از تکنولوژی های پیشرفته ی آلتا نهایت استفاده را خواهید برد. با استفاده از سمعک آلتا2 که ویژه شما طراحی شده است، شما از کیفیت صوتی بالاتر و حتی تجارب شنیداری بهتری برخوردار خواهید شد و نقش موثرتری را در زندگیتان ایفا خواهید کرد.

خانواده سمعک های Alta2، شامل مدل ها از داخل گوشی (CIC) تا انواع مختلفی از سمعک های پشت گوشی است. یکی از سمعک های جدید ارائه شده در این گروه، BTE13 105 Plus Power است که در عین ظاهر کوچک از قدرت بالایی برخوردار است و گزینه مناسبی برای افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق است.
اگر شما تصمیم گرفته اید که نقش فعالی در زندگیتان ایفا کنید از سمعک آلتا2 مناسب با وضعیت شنوایی تان استفاده کنید.

با سمعک آلتا2 به راحتی ارتباط برقرار کنید!
سمعک آلتا2 به شما کمک می کند تا با خستگی کمتری، از توانایی شنیدن بیشتری برخوردار شوید و از زندگی خود بیشتر لذت ببرید. علاوه بر این شنوایی شناس می تواند سمعک آلتا را مطابق نیازهای شما تنظیم کند تا بتوانید اصوات را به بهترین نحو ممکن بشنوید.

سمعک های دارای سیستم وزوز

Ria2 proTI

Nera2 proTI

Alta2 proTI

 

این تکنولوژی کامل ترین مولد صوتی را با اصواتی نظیر صدای دریا و گزینه های صوتی متعدد و امکان تطبیق صدا، داراست.  اکنون شما این امکان را دارید تا صداهای تسکین دهنده جدیدی را نسبت به گزینه های مرسوم، به بیمار خود ارائه دهید. 
این تکنولوژی، بخشی از مجموعه مدیریت وزوز در کمپانی تیکن است که به کنترل هرچه بهتر این معضل کمک می کند.
هم اکنون این تکنولوژی در سمعک های Alta2 PRO، Nera2 Pro و  Ria2 Pro و مدل های miniRITE، RITE و BTE موجود است.
این تکنولوژی، نوعی از انعطاف پذیری را با توجه به نیازهای کاربران با طیف گستره ای از گزینه های صوتی مانند صدای اقیانوس،  و یا اصوات عریض باند (سفید، صورتی و قرمز) فراهم می کند. 
گزینه “Shaped to audiogram” یک نوع صدای مختص هر فرد است و منطبق با ادیوگرام اوست.

 

سمعک های Super Power

 

Sumo DM


Sumo DM – تحولی نوین در سمعک های سوپر پاور دیجیتال پیشرفته

 • True Dynamic Feed Back Cancellation سیستم کنترل پویای فیدبک واقعی (DFC)
 • Controlled noise Speech Management سیستم کاهش نویز بر اساس رد یابی گفتار
 • انعطاف پذیری فوق العاده پاسخ فرکانسی در مقایسه با سایر محصولات و همچنین فیتینگ بسیار پیشرفته
 • فیتینگ کارآمد با Identityهای مختلف (روش های تنظیمی سمعک)
 • طراحی بسیار کوچک

Sumo XP – قویترین سمعک پشت گوشی دنیا

 • پر قدرت ترین سمعک سوپر پاور دنیا
 • بیشترین بهره سمعک بدون فیدبک
 • انعطاف پذیری زیاد با شکل دهی کامل پاسخ فرکانسی

Chili (SP5/SP7/SP9)

درت فوق العاده!
در صورت ابتلا به کم شنوایی شدید، روند زندگی دشوار می شود اما با استفاده از یک رویکرد مناسب برای جبران، خیلی از مسائل تغییر می کند.
خودتان را در جهانی با اصوات قوی تر ، تماشای تلویزیون، گوش دادن به موسیقی و حتی گفتگو با تلفن تصور کنید. سمعک Chili به شما کمک می کند صداهای مهم در محیط اطرفتان را دریافت کنید و با تقویت آنها بدون از بین بردن جزییات طبیعی، باعث می شود تجارب تازه ای داشته باشید.

در مسیر درست بمانید!
با استفاده از سمعک chili محیط های پر سر و صدا کمتر گیج کننده خواهد بود. اگر در آشپزخانه یک نفر در سمت راست شما صحبت می کند و صدای دستگاه مخلوط کن نیز در سمت چپ شنیده می شود سمعک chili به صورت خودکار شدت صدای گوینده را افزایش می دهد تا میزان وضوح آن صدا برای شما افزایش یابد.
اگر سایر افراد می توانند از تلفن یا سایر منابع صوتی مثل رادیو استفاده کنند، شما هم می توانید! با استفاده از سیستم کانکت لاین شما می توانید صدا را از تلویزیون، موبایل و .. مستقیما به دو گوش بفرستید. بنابراین شما می توانید با دنیای پیرامونتان ارتباط برقرار کنید و لذت ببرید.

احساس اعتماد به نفس کنید!
با استفاده از سمعک chili شما قدرت فوق العاده ای خواهید داشت و به شما کمک می کند در طول روز احساس اعتماد به نفس داشته باشید.
هنگامی که شما مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق هستید، نیاز شما فقط شنیدن صدای قوی نیست، بلکه شما به کیفیت صوتی مطلوبی نیاز دارید. مولفه های تکنولوژی speech guard سمعک chili از جزییات طبیعی صوت مانند زیر و بمی و تن صدای گوینده محافظت می کند تا تشخیص و پیگیری این سیگنالها را راحت تر کند.

سیستم کانکت لاین دسترسی آسان تری به تلفن و تلویزیون فراهم می کند!
سیستم ConnectLine  می تواند سمعک chili  را به یک هدست و هندزفری شخصی تبدیل کند. این سیستم صدا را مستقیما از منابع صوتی جمع می کند . آنها را به شیوه بی سیم به هر دو گوش می فرستد. در نهایت همه این مجموعه به وسیله استریمر کنترل می شوند.
نتیجه مطالعات، رضایت بالایی را از تجربه کار با سمعک chili هم در میان کاربران و هم متخصیین شنوایی شناسی نشان می دهد. تنظیم این سمعک و استفاده از آن راحت است. 
برای اکثر مردم امکان برخوردار از تکنولوژی های جدید و یا پیشرفته جذاب است، با این حال افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تاعمیق معمولا در تغییر مدل سمعک خودبه علت مشکلات سازگاری با سمعک جدید دچار تردید هستند.
*کیفیت صوت: شرکت کنندگان رضایت بیشتری از سمعک chili در مقایسه با سایر سمعک ها در درک گفتار در سکوت و مهم تر از آن در شرکت در مکالمات محیط نویزی اعلام کردند. امتیاز کلی در این بخش 2/8 بود که نسبت به امتیازات قبلی (8/5) افزایش قابل ملاحظه¬ای داشته است.
*قابلیت اطمینان: کاربران سمک های سوپرپاور بسیار وابسته به سمعک هایشان هستند پس درجه اعتماد به سمعک حائز است. امتیاز 8/8 در مقایسه با امتیاز سایر سمعک ها (7/6) به درجه اعتماد بالای سمعک  chili  اشاره دارد.
*ارتباط و اتصال: اتصالات کمک می کند تا کاربر از رسایی اصوات زمان استفاده از کامپیوتر، تلفن و یا تلویزیون، در حالی که سطح نویز محیط اطراف در حد قابل قبولی نگه داشته شده است، نهایت استفاده را ببرد. امتیاز 6/8 نشانگر رضایت بالا از اتصالات سمعک chili است.

Dynamo

ک سمعک پشت گوشی سوپرپاور با باتری 13 است که روی پلت فرم جدید اتیکن به نام Inium Sense ساخته شده است و شامل ماکزیمم بهره 82 و ماکزیمم خروجی 143 دسیبل و دارای  feedback ShieldSP است که یک سیستم قوی ضد فیدبک است. این سمعک ویژه افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق است که به سمعک قدرتمندی در حداقل اندازه با دسترسی آسان به ولوم کنترل و تنظیمات شخصی برای بهینه سازی درک گفتار نیازمندند.
این سمعک ترکیب منحصر به فردی از تکنولوژی ها در جهت پردازش سیگنال است: 
تکنولوژی ™ Speech Rescue انتقال فرکانسی را به دقیق ترین شکل انجام می دهد تا از دسترسی کامل به اطلاعات فرکانس های بالا در حین استفاده از Speech Guard E که برای حفظ جزییات گفتار ضروری است، اطمینان حاصل شود.